Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2020.09.18. péntek Diána
Következő mérkőzés
Bőcs KSC
szünet

Előző mérkőzés
Képek
Főoldal » A 2008/2009 -es szezon forduló válogatottjai

A 2008/2009 -es szezon forduló válogatottjai

2009. június. 26. 14:04
Összegyűjtöttük a 2008/2009-es szezon forduló válogatottjait a Nemzeti Sportnak és az NB2.hu-nak köszönhetően. Csapatunkból a legeredményesebb Cséke György volt, 5 alkalommal jelölték a forduló válogatottjába.

 

30. forduló:

NB2.hu
Papp T. (Jászberény) - Molnár Z. (Szolnok), Lipcsei (FTC), Ramos (Cegléd) - Nagy R. (DVSC-DEAC), Kovrig (Szolnok), Szabó Z. (Cegléd), Bány (Makó) - Csopaki (BKV Előre), Ferenczi (FTC), Olasz D. (Kazincbarcika)

NS
Papp T. (Jászberény) 8 – Molnár A. (BKV Előre) 6, Szamosszegi (Makó) 6, Ramos (Cegléd) 7 – Nagy R. (DVSC-DEAC) 8, Lipcsei (Ferencváros) 8, Szabó Z. (Cegléd) 9, Bány (Makó) 7 – Horváth D. (Cegléd) 8 – Olasz D. (Kazincbarcika) 7, Ferenczi (Ferencváros) 8

29. forduló:

NB2.hu
Szabó Á. (Bőcs) - Fülöp N. (FTC), Kurucsai (Tököl), Bányai (Kazincbarcika), Tvaruska (ESMTK) - Kovrig (Szolnok), Spitzmüller (DVSC-DEAC), Bány (Makó), Csehi T. (Szolnok) - Kozma J. (Baktalórántháza) - Maróti S. (Makó)

28. forduló:

NB2.hu
Holczer (Ferencvárosi TC) - Lowton (Ferencvárosi TC), Nagy T. (Kazincbarcikai SC), Kákonyi (MTK II) - Mile (Szolnok) - Galántai (BKV), Bány (Makó), Szeverényi (Békéscsaba) - Maróti (Makó), Csopaki (BKV), Ferenczi (Ferencvárosi TC)

27. forduló:

NB2.hu
Rézsó (Szolnok) - Fitos (FTC), Szűcs I. (DVSC II), Magyar (Makó), Tolnai (Baktalórántháza) - Huszák (DVSC II), Nagy T. (Kazincbarcika), Füzi K. (ESMTK), Szabó Z. (Cegléd), Kerekes I. (Kazincbarcika) - Maróti S. (Makó)

26. forduló:

NB2.hu
Stefán (BKV Előre) - Oláh G. (DVSC-DEAC), Marosfalvi (ESMTK), Futaki (Békéscsaba), Vági A. (MTK II) - Bódi Á. (DVSC-DEAC), Lipcsei R. (Jászberény) Kozma J. (Baktalórántháza), Tóth B. (FTC), Farkas A. (ESMTK) - Ferenczi (FTC)

25. forduló:

NB2.hu
Papp T. (Jászberény) - Molnár Z., (Szolnok), Szamosszegi (Makó), Kiskapusi (Vecsés), Baranyai N. (BKV Előre) - Irhás (Bőcs), Mile (Szolnok) - Margitics (Vác), Kovrig (Szolnok), Ngalle (Makó) - Pozsár (Békéscsaba)

24. forduló:

NB2.hu
Sztankó (Vác) - Molnár Z. (Szolnok), Kornis (MTK II), Gévay (Makó) - Vasas V. (Bőcs), Spitzmüller (DVSC-DEAC), Ashmore (FTC), Olasz D. (Kazincbarcika) - Ferenczi I. (FTC), Kocsis D. (Vác), Hammer (BKV Előre)

23. forduló:

NB2.hu
Pokorni (MTK II) - Szamosszegi (Makó), Kiskapusi (Vecsés), Kardos (DVSC-DEAC) - Kovrig (Szolnok), Ngalle (Makó) - Vasas V. (Bőcs), Ashmore (FTC), Kerekes I. (Kazincbarcika), Csehi T. (Szolnok) - Germán (Szolnok)

22. forduló:

NB2.hu
Rézsó (Szolnok) - Vaszicsku (Jászberény), Villányi (Jászberény), Dálnaki (Makó), Vass L. (Bőcs) - Wedgbury (FTC), Szabó Z. (Cegléd), Bárkányi (Jászberény), Bány (Makó) - Ferenczi (FTC), Kulcsár D. (Vecsés)

21. forduló:

NB2.hu
Szatmári (MTK II) - Vaszicsku (Jászberény), Bányai (Kazincbarcika), Ködöböcz (Vecsés), Korhut (DVSC II) - Gulyás G. (BKV Előre), Ashmore (FTC), Ladóczki (Cegléd) - Balázs J. (Békéscsaba), V. Nikolics (ESMTK), Robertson (FTC)

20. forduló:

NB2.hu
Bonica (ESMTK) - Oláh G. (DVSC-DEAC), Bodnár (Baktalórántháza), Korhut (DVSC-DEAC) - Margitics (Vác), Füzi (ESMTK), Rakoczi (Baktalórántháza), Vörös (ESMTK) - Szilágyi (DVSC-DEAC), Kocsis D. (Vác), Szabó L. (MTK II)

19. forduló:

NB2.hu
Horváth G. (Vác) - Szamosszegi (Makó), Kovács P. (Vác), Vági A. (MTK II) - Palásti (Tököl),  Péter A. (ESMTK), Zimányi (Kazincbarcika) - Illés L. (Baktalórántháza) - Faggyas (DVSC-DEAC), V. Nikolics (ESMTK), Simon G. (Baktalórántháza)

18. forduló:

NB2.hu
Nagy Z. (Baktalórántháza) - Molnár Z. (Szolnok), Páles (BKV Előre), Fodor (DVSC-DEAC), Gévay (Makó) -  Illés L. (Baktalórántháza), Kovács P. (Vác), Hullám (Szolnok), Szabó L. (MTK II) - Rezes (DVSC-DEAC), Folmer (Vecsés)

17. forduló:


NB2.hu
Rézsó (Szolnok) - Máj (Vecsés), Dragóner (FTC), Antal (Szolnok), Korhut (DVSC II) - Molnár (Vecsés), Wegdbury (FTC), Bódi (DVSC II) - Kocsis (Vác), Maróti (Makó), Diaz (Tököl)

16. forduló:

NB2.hu
Máthé (Békéscsaba) - Lowton (FTC),  Dragóner (FTC), Futaki (Békéscsaba), Fodor M. (DVSC-DEAC) - Széki (Szolnok), Kerekes I. (Kazincbarcika), Ashmore (FTC), Bódi (DVSC-DEAC) - Ferenczi (FTC), Balázs J. (Békéscsaba)

15. forduló:

NB2.hu
Sándor G. (Baktalórántháza) - Fülöp N. (Ferencváros), Szamosszegi (Makó), Dragóner (Ferencváros), Tolnai (Baktalórántháza) - Illés L. (Baktalórántháza), Brlázs (Békéscsaba), Magyar (Makó), Irhás (Bőcs) - Urbin (DVSC-DEAC), Szabó R. (Baktalórántháza)

NS
Sándor G. (Baktalórántháza) 8 – Fülöp N. (Ferencváros) 7, Dragóner (Ferencváros) 7, Szamosszegi (Makó) 7, Hidvégi (Jászberény) 6 – Podonyi (Makó) 7, Magyar (Makó) 7, Irhás (Bőcs) 7, Török S. (BKV Előre) 6 – Szabó R. (Baktalórántháza) 8, Urbin (DVSC-DEAC) 7

14. forduló:

NB2.hu
Szalma (Jászberény) - Póti (Jászberény), Dragóner (FTC), Szkukalek (FTC) - Csillag (Vecsés), Irhás (Bőcs), Varga R. (Makó), Török (BKV Előre) - Csopaki (BKV Előre), Újhegyi (ESMTK), Binder (KBSC)

NS
Botló (Kazincbarcika) 6 – Póti (Jászberény) 7, Dragóner (Ferencváros) 8, Szkukalek (Ferencváros) 7 – Irhás (Bőcs) 7, Czanik (DVSC-DEAC) 6, Csillag (Vecsés) 7, Zsivoczky (Ferencváros) 7 – Ujhegyi (ESMTK) 7, Csopaki (BKV Előre) 8, Binder (Kazincbarcika) 7

13. forduló:

NS
Bonica (ESMTK) 7 – Cséke (Bőcs) 7, Dragóner (Ferencváros) 7, Hevesi-Tóth (Jászberény) 7, Bodnár (Baktalórántháza) 7 – Horváth T. (Vác-Újbuda) 7, Farkas A. (ESMTK) 8, Vén (Vác-Újbuda) 7, Tóth B. (Ferencváros) 7 – Kotula (Szolnoki MÁV) 6, Binder (Kazincbarcika) 7.

12. forduló:

NS
Sztankó (Vác-Újbuda) 7 – Vági (MTK II) 6, Cséke (Bőcs) 7, Hevesi-Tóth (Jászberény) 8, Hegedűs Cs. (Vác-Újbuda) 8 – Bárkányi (Jászberény) 7, Kocsis D. (Vác-Újbuda) 8, Bernáth (Békéscsaba) 7, Tóth B. (Ferencváros) 7 – Csopaki (BKV Előre) 7, Maróti S. (Makó) 8.

11. forduló:

NS
Szatmári Z. (MTK II) 7 – Debreczeni (Kazincbarcika) 7, Bányai (Kazincbarcika) 7, Magyar (Makó) 7, Présinger (MTK II) 6 – Kozma A. (Baktalórántháza) 7, Csopaki (BKV Előre) 8, Zana (Szolnoki MÁV) 7, Török S. (BKV Előre) 7 – Urbin (DVSC-DEAC) 7, Illés L. (Baktalórántháza) 8

10. forduló:

NS
Botló (Kazincbarcika) 7 – Romhányi (Kazincbarcika) 7, Olasz D. (Kazincbarcika) 7, Majzik (Jászberény) 7, Póti (Jászberény) 7 – Füzi K. (ESMTK) 7, Ondó (Bőcs) 7, Rezes (DVSC-DEAC) 7, Gulyás G. (BKV Előre) 7 – George (Bőcs) 7, Szilágyi P. (DVSC-DEAC) 7

9. forduló:

NS
Szalma (Jászberény) 8 – Gévay (Makó) 8, Buzás (Cegléd) 8, Bányai (Kazincbarcika) 8, Benke (BKV Előre) 8 – Fehér B. (Cegléd) 8, Zana (Szolnoki MÁV) 7, Horváth D. (Cegléd) 7, Bány (Makó) 8 – Rob (Vác-Újbuda) 7, Kotula (Szolnoki MÁV) 7.

8. forduló:

NS
Szalma (Jászberény) 6 – Cséke (Bőcs) 7, Hungler (Vecsés) 8, Hegedűs Cs. (Vác-Újbuda) 7 – Folmer (Vecsés) 7, Bárkányi (Jászberény) 7, Horváth D. (Cegléd) 8, Búza (Vecsés) 8 – Halgas (BKV Előre) 8, Lukács B. (Vecsés) 7, George (Bőcs) 8.

7. forduló:

NS
Végh G. (ESMTK) 6 – Agócs (ESMTK) 7, Kardos A. (DVSC-DEAC) 7, Tányéros (Vác-Újbuda) 6 – Moussa (Ferencváros) 7, Bódi (DVSC-DEAC) 7, Tóth B. (Ferencváros) 7, Varga J. (DVSC-DEAC) 7 – Szilágyi P. (DVSC-DEAC) 8, Binder (Kazincbarcika) 7, Ferenczi (Ferencváros) 7.

6. forduló:

NS
Balázs L. (Tököl) 7 – Cséke (Bőcs) 8, Viskovics (Jászberény) 7, Fodor M. (DVSC-DEAC) 8 – Jeney (Bőcs) 7, Szabó Z. (Cegléd) 7, Tóth B. (Ferencváros) 8, Rebecsák (Jászberény) 7 – Shaw (Ferencváros) 8, Ferenczi (Ferencváros) 8, Csopaki (BKV Előre) 8.

5. forduló:

NS
Szalma (Jászberény) 6 – Cséke (Bőcs) 6, Bányai (Kazincbarcika) 7, Présinger (MTK II) 6 – Varga J. (DVSC-DEAC) 7, Ashmore (Ferencváros) 6, Dudu (DVSC-DEAC) 7, Füzi K. (ESMTK) 7 – Kozma J. (Baktalórántháza) 8, Szőke (ESMTK) 8, Ujhegyi (ESMTK) 9.

4. forduló:

NS
Schvarcz (Békéscsaba) 8 – Szenti (Békéscsaba) 7, Hungler (Vecsés) 7, Szamosszegi (Makó) 7 – Závoda (Békéscsaba) 7, Rebecsák (Jászberény) 7, Csillag (Vecsés) 7, Hevesi-Tóth (Jászberény) 9 – Maróti S. (Makó) 7, Faragó I. (Vecsés) 8, Bardi (Bőcs) 8.

3. forduló:

NS
Czirbus (Makó) 7 – Páles (BKV Előre) 7, Kovács R. (Kazincbarcika) 7, Gévay (Makó) 6 – Szabó T. (Szolnoki MÁV) 7, Ashmore (Ferencváros) 7, Lipcsei (Ferencváros) 7, Semsei (Tököl) 7 – Ferenczi (Ferencváros) 10, Gasparik (Tököl) 8, Binder (Kazincbarcika) 7.

2. forduló:

NS
Nagy Z. (Baktalórántháza) 9 – Hungler (Vecsés) 7, Martis (Bőcs) 7, Buzás (Cegléd) 7 – Kornis (MTK II) 7, Margitics (Vác-Újbuda) 7, Vén (Vác-Újbuda) 8, Illés Gy. (Baktalórántháza) 7 – Lencse (MTK II) 7, Pozsár (Békéscsaba) 9, Kocsis D. (Vác-Újbuda) 7.

1. forduló:

NS
Kolláth (Szolnoki MÁV) 7 – Horváth T. (Vác-Újbuda) 7, Antal (Szolnoki MÁV) 7, Korhut (DVSC-DEAC) 7 – Busai (MTK II) 7, Shaw (Ferencváros) 8, Hegedűs D. (Szolnoki MÁV) 7, Csopaki (BKV Előre) 7 – Molnár M. (MTK II) 7, Kotula (Szolnoki MÁV) 8, Ferenczi (Ferencváros) 8.
 

Csapatunkból Cséke Györgyöt 5 alkalommal választották be a forduló válogatottjába, Irhás Ignácot 3 alkalommal jelölték. Dícséretre méltó teljesítmény ért el a 17 éves Vasas Viktor, akit 2 alkalommal is a legjobbak közé választottak. 2 alkalommal jelölték légiósunkat Menougongot is, míg egyszer került be Vass, Martis, Bardi, Jeney, Ondó és kapusunk Szabó Ádám is.

 

(Forrás: Nemzeti Sport, Nb2.hu, Fotó: Balázs Flórián)

 


Címkék: nb2, válogatott
előző hír archivum 2009 következő



Kapcsolódó cikkek:
 
Tabella
hely csapat M pont
1. Cigánd SE 16 40
2. Sajóbábony 15 36
3. Mezőkövesd-Zsóry II. 16 34
4. Hidasnémeti 16 30
5. Edelényi FC 15 29
6. MVSC 16 25
7. Gesztely FCE 15 24
8. BTE Felsőzsolca 16 23
9. Bánhorváti (KBSC) 16 21
10. Encs VSC 16 19
11. Bőcs KSC 16 19
12. Mezőkeresztes 16 18
13. Mád FC 15 17
14. Nyékládháza 15 10
15. Gönc VSE 15 6
16. Bogács Termálfürdő 14 4
Góllövőlista
Vadász Elek9
Balázs László3
Szegedi Tibor3
Matesz Attila3
Szabó Zsolt2
Tóth Balázs2
El-Sherif Omar2
Irhás Ignác2
Orosz Tamás2
Molnár Zsolt1
Titkó Gergő1
Csóka Endre1
Szabó István1