Bőcs Sportpálya

Főoldal » Hiába utaztunk sokat

Hiába utaztunk sokat

2006. április. 16. 17:00
Hosszú majdnem 5 órás utazás után 3-0 ás vereséget szenvedett csapatunk az Orosházi FC-től. A mérkőzés nyugodt volt, szinte helyzetek nélkül kaptuk a gólokat.

Hosszú utazás után érkezett meg csapatunk Békés megyébe, ahol az Orosházi FC elleni bajnoki mérkőzés következett. A tavasszal még hazai pályán nyeretlen oroháziakkal szemben az esélyesebbek a mérkőzés előtt megint nem ők voltak, hanem a 3. helyen tanyázó csapatunk. Ám a papírforma fel is borult a mérkőzés első félidejében amikor a 20. percben Csiszár szerzett vezetést a hazaiaknak.

A nyugodt hangulatú mérkőzés ezután sem mutatott nagyobb izgalmakat. A gól nem erősítette meg az orosháziakat és mi sem ilyedtünk meg az eredménytől, megpróbáltuk játékunkat játszani, ám ez a mai napon nem nagyon sikerült. Többnyire a mezőnyben többet birtokoltuk a labdát, de helyzetig nem jutottunk el. Ezután jött a mérkőzés vége, amikor először Molnár, majd Simon hibájából a csereként beállt Lovas két gólt is szerzett, ezzel beállítva a mérkőzés végeredményét.

A mérkőzés tudósítása: Orosháza - Bőcs