Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2017.11.19. vasárnap Erzsébet
Következő mérkőzés
Hidasnémeti - Bőcs KSC Hidasnémeti - Bőcs KSC
Hidasnémeti - Bőcs KSC
16. forduló
2017.11.26. 13:00
Hidasnémeti

Előző mérkőzés
Képek
Főoldal » Borosi Kupa döntő részletes programja

Borosi Kupa döntő részletes programja

2010. január. 27. 11:48
A Borsodi Labdarúgó Szövetségben elkészítették a XXV. Dr. Borosi László Teremlabdarúgó Emléktorna részletes programját.

 

Döntő:

A csoport: Putnok, Bőcs, Cigánd, Abaújszántó, Sajóbábony, Sátoraljaújhely

B csoport: Mezőkövesd, Ózd, Tiszaújváros, Tomor-Lak, Nyékládháza, Tarcal

 

2010.január 30. szombat

09:00 Putnok - Sajóbábony

09:35 Bőcs - Abaújszántó

10:10 Sátoraljaújhely - Cigánd

10:45 Abaújszántó - Sajóbábony

11:20 Putnok - Sátoraljaújhely

11:55 Cigánd - Bőcs

12:30 Abaújszántó - Putnok

13:05 Bőcs - Sátoraljaújhely

13:40 Sajóbábony - Cigánd

14:30 Tomor-Lak - Nyékládháza

15:05 Mezőkövesd - Tarcal

15:40 Tiszaújváros - Ózd

16:15 Tomor-Lak - Mezőkövesd

16:50 Ózd - Tarcal

17:25 Nyékládháza - Tiszaújváros

18:00 Ózd - Tomor-Lak

18:35 Mezőkövesd - Nyékládháza

19:10 Tarcal - Tiszaújváros

 

2010.január 31. vasárnap

08:30 Sajóbábony - Bőcs

09:05 Sátoraljaújhely - Abaújszántó

09:40 Putnok - Cigánd

10:15 Sátoraljaújhely - Sajóbábony

10:50 Cigánd - Abaújszántó

11:25 Putnok - Bőcs

12:00 Tiszaújváros - Tomor-Lak

12:35 Nyékládháza - Ózd

13:10 Tarcal - Tomor-Lak

13:45 Mezőkövesd - Tiszaújváros

14:20 Tarcal - Nyékládháza

14:55 Mezőkövesd - Ózd

15:30 Női mérkőzés

16:05 3. helyért A2 - B2

16:40 Tombolasorsolás

17:20 Döntő A1 - B1

18:00 Eredményhírdetés

 

(Fotó: Borsod Online) 

 

 


előző hír archivum 2010 következő



Kapcsolódó cikkek:
 
Tabella
hely csapat M pont
1. Sajóbábony 14 40
2. Felsőzsolca 14 35
3. Ózd 14 26
4. Bogács 14 24
5. Edelény 14 23
6. Hidasnémeti 14 23
7. Mád 14 22
8. Onga 14 20
9. Encs 14 20
10. Gesztely 14 18
11. Szerencs 14 16
12. Bánhorváti 14 14
13. Bőcs 14 14
14. Karcsa 14 10
15. Szendrő 14 7
16. Varbó 14 6
Góllövőlista
Vadász Elek10
Orosz Tamás7
Balázs László4
Tóth Tamás4
Bernáth János1
Kerekes Máté1