szünet

Főoldal » Edzőmérkőzés: Diósgyőri VTK - Bőcs KSC 3-1

Edzőmérkőzés: Diósgyőri VTK - Bőcs KSC 3-1

2010. március. 10. 18:45
Szerdán a DVTK felkérését elfogadva edzőmérkőzést játszottunk Diósgyőrben. Az első félidőben Zsiga Gyula tanítványai 1-0 -ra vezettek, azonban a második félidőben, a fiatalokkal felálló csapatunk három gólt kapott, így a végeredmény 3-1 lett a hazaiak javára.

Diósgyőri VTK - Bőcs KSC 3-1 (0-1)
Diósgyőr, 200 néző.

DVTK: Rados - Polényi, Hegedűs (Takács P.), Jeknic, Sadjo - Somorjai, Búrány (Bacsa), Huszák (Kovács B.), Zsivoczky (Ricketts)  - Menougong, Balajti (Zinger). Vezetőedző: Tornyi Barnabás.

Bőcs I. félidő: Erdélyi - Bokros, Szakszon, Sipos, Vass - Siróczki, Lázár, Abdouraman, Ur - Urbin, Ondó.

Bőcs II. félidő: Erdélyi - Bárdos, Orlóczki, Juhász, Tóth K. - Czirba, Benes, Lipták, Vasas - Orosz T., Zsarnai.

Gólszerző: Jeknic, Balajti, Ricketts, ill. Bokros.

Zsiga Gyula: -  Ez a mérkőzés kiválóan szolgálta a felkészülésünket. Örülök, hogy elfogadtuk a Diósgyőr felkérését, de mivel szombaton bajnokit játszunk, ezért a felnőtt játékosok csak egy félidőt kaptak. Az első játékrészben helyenként jó játékkal ellenfelünk fölé tudtunk kerekedni és a vezetést is megszereztük. Úgy terveztem, hogy ma a támadást fogjuk gyakorolni, ami nem mindig sikerült. A védekezésünket is próbára tette a hazai csapat, ami szintén a felkészülésünket szolgálta. A második félidőben a fiataljaink kaptak lehetőséget és habár néha sikerült felvenniük a küzdelmet az ellenféllel, végül mégis meg kellett hajolniuk előttük.

( Fotó: Balázs Flórián )