Bőcs

Főoldal » Bőcs KSC - DVSC 1-3

Bőcs KSC - DVSC 1-3

2006. július. 08. 21:55
A diósgyőri stadionban megrendezett felkészülési mérkőzésen a debreceni gárda ellen 1-0 ás vezetés után 3-1 es vereséget szenvedett csapatunk. Gólszerzők: Dani P., ill. Halmosi (2), Böőr.

Izgalmas és iramos mérkőzésen a magyar bajnok jobbik csapata ellen kezdődött a mérkőzés kis csúszással. A Loki kissé visszafogott játékára Dani Péter adta meg a választ a 11. percben.

Ezután is több lehetőség adódott brazil próbajátékosunk Jefferson előtt, mégis a Debrecennek sikerült az egyenlítés, egy egyéni hiba után Halmosi került helyzetbe a 25. percben, amit sikerült bepofoznia a hálóba.

Fordulás után sem változott a főlényünk, helyzeteket hagytunk ki, amire jött a válasz az 59. percben Halmosi majd a 64. percben Böőr révén. Így alakult ki a 3-1 es végeredmény ellenfelünk javára.

Bőcs KSC: Matkó - Török (Halder), Molnár, Martis, Szakszon, Jefferson (Lindák), Lipták (Fodor), Irhás, Sirócki (Sikorszki), Dani, Dobondi (Vass). Edző: Tóth László.
Debreceni VSC: Csernyánszki – Bernáth (Madar, 65.), Éger, Virág, Szatmári – Dombi, Bőör, Madar (Rezes, 45), Halmosi – Zsolnai, Brnovics. Edző: Supka Attila.

Gólszerzők: Dani (11.), illetve Halmosi (25., 59.), Böőr (64.).

11. perc: Jobb oldali támadás után Szakszon passzát Dani passzolta biztosan a rövid sarokba. (1-0)
25. perc: Egy egyéni hibát kihasználva Halmosihoz került a labda, aki két csel után 5 mről pofozta be a labdát a kapuba. (1-1)
59. perc: Irhás passzát csípte el Brnovic, aki Halmosit hozta helyzetbe. A középpályás 17 mről a kapus mellett passzolta be a labdát a kapu közepébe. (1-3)
64. perc: Jobb szélen indították Böőrt, aki a kaputól 17 mre lövésre szánta el magát, lövése a hosszú felső sarokba ment. (1-2)