Onga
Főoldal » Újpest FC lesz az ellenfél a Magyar Kupában

Újpest FC lesz az ellenfél a Magyar Kupában

2010. szeptember. 30. 14:04
Csütörtökön kerültek kisorsolásra a Magyar Kupa 4. fordulójának párosításai. Csapatunk ismét az Újpestet kapta, de ezúttal 1 mérkőzésen dől el a továbbjutás.

Két évvel ezelőtt a legjobb 8 közé jutás volt a tét, amikor az Újpestet kaptuk. Akkor két mérkőzésen dőlt el a továbbjutás és a lilák magabiztosan 3-0 és 7-0 arányban megnyerték mindkét mérkőzést. Idén más a helyzet ugyanis pályaválasztóként fogadjuk ellenfelünket és egy mérkőzésen dől el ki jut tovább. Természetesen döntetlen esetén 2*15 perc hosszabbítás következik, majd ha ezután sem születik döntés, büntetőrúgások jönnek. Két évvel ezelőtt szintén a 4. fordulóban játszottunk a Dunaújvárossal, ahol büntetőrúgásokkal mentünk tovább. A dunaújvárosi továbbjutás után pedig az Újpest következett.

A forduló hivatalos játéknapja 2010. október 27. (szerda), a mérkőzések kezdési időpontja 14.30. A találkozó helyszíne még kérdéses, a Diósgyőri illetve a Tiszaújvárosi stadion jöhet szóba.

Az Archívum Magyar Kupa aloldalunkon 1996-ig megtekinthetik kupaeredményeinket.

(Fotó: Balázs Flórián)