Hidasnémeti Sportpálya

Főoldal » Vereség az idényzáró fordulóban

Vereség az idényzáró fordulóban

2010. november. 21. 18:53
Csapatunk vasárnap az őszi utolsó fordulóban megyei rangadón a Mezőkövesd együttesét fogadta és 5-1 arányban vereséget szenvedett.

A késői novemberi forduló ellenére igazi napos, futball idő várta a csapatokat Tiszaújvárosban. Mindkét együttes számára fontos volt a találkozó. A Mezőkövesd a második helyért küzdött, csapatunk pedig a gyengébb őszi szereplést szerette volna kiküszöbölni.

Az első félidőben csapatunk kezdte jobban a játékot és Enescu, majd Katona révén akár már meg is szerezhette volna a vezetést az első 10 percben, de Szántai a helyén volt. A 11. percben azonban mára vendég portás is kevés volt, hiszen szép játék után Jeremiás góljával a Bőcs szerzett vezetést. Nem sokáig örülhetett a haza publikum, hiszen nem sokkal a középkezdés után Bogdány egyenlíteni tudott. A első félidő 22. percében sorsdöntő esemény történt. Sipos Tamás megkapta második sárgalapját, így hamarabb mehetett zuhanyozni. A további játékidőben kiegyenlített, küzdelmes játék folyt. A 44. percben egy vendég támadás után Husanik ollózott a kapuba, így vendég vezetéssel vonultak a csapatok az öltözőbe.

A második játékrészben visszább esett az iram a találkozón, és hiába küzdött becsülettel csapatunk a Mezőkövesd szerzett ismét gólt Bogdánynak köszönhetően, majd Vámosi 26 méteres szabadrúgásával pókhálózta ki a felső sarkot. Hiába próbálkozott csapatunk, de nem sok sikerrel. Az emberelőnyben lévő kövesdiek azonban jól használták ki a lehetőségeiket. A 78. percben még Szabó V. is betalált egy már-már szokásosnak mondható megpattanó lövésből. A találkozót így a Mezőkövesd nyerte meg, ezzel a második helyen telelhetnek, míg csapatunk a DVSC-DEAC győzelmének köszönhetően elkerülte a kieső zónát.