szünet

Főoldal » Diósgyőr - Bőcs 2-1

Diósgyőr - Bőcs 2-1

2006. július. 22. 20:40
A délelőtt 10:30 -kor lejátszott edzőmérkőzésen a Diósgyőr csapata nyert 2-1 arányban.

Diósgyőri VTK - Bőcs KSC 2-1 (1-1)
Diósgyőri stadion, 700 néző. Vezette: Csorba II.

DVTK: Szántai (Szalma, 80.) - Mogyorósi, Rubint, Elek (Menyhért, 69.), Farkas - Sipeki (Halgas, 83.), Vitelki (Huszák 54., Rebecsák 59.), Katona, Lipusz (Binder, 46.) Simon (Kerényi, 80.), Stanic (Faggyas, 46.). Vezetőedző: Csank János.

Bőcs: Matkó - Szakszon (Sikorszki, 64.), Molnár (Simon, 69.), Martis, Vágó (Vass, 46.), Hegedűs (Gaál, 69.), Irhás, Lipták, Fekete (Török, 64.), Urbin (Dobondi, 46.), Siróczki. Vezetőedző: Tóth László.

Gólszerzők: öngól (Molnár Zs.) 40., Sipeki 69. ill. Fekete 18.

18. perc: Bőcs szerzett labdát a középpályán, amit gyorsan megjáratva Irhás passzolt Fekete elé, aki balszélről érkezve 13 mről a jobb alsó sarokba lőtt, 0-1.

40. perc: Lipusz cselezte be magát a bal szélről a 16 os vonala mellett, majd lövésre szánta el magát, ami Molnáron megpattanva, szerencsésen pattant a kapu bal oldalába, 1-1.

69. perc: Diósgyőri támadás után többször is visszakerült a támadókhoz a labda, végül Sipeki került helyzetbe, aki 16 mről a jobb alsó sarokba lőtte a játékszert, 2-1.

Csank János (DVTK): Meglehetősen fáradtan mozogtunk, hiszen csütörtökön mindenki 90 percet játszott. Erre a nagy meleg is rányomta a bélyegét. Az akarással nem volt probléma, helyzeteket is alakítottunk ki. A Bőcs kulturáltan és jól futballozott, sok gyors, technikás játékosuk van, jól szűkítették a területet.

Tóth László (Bőcs): Örültünk volna ha győztesen hagyjuk el a játékteret, de pont azért sem járna. Mindkét csapatnak fontos feladatai vannak az elkövetkező hetekben, ezek megoldását kellően segítette elő a mai mérkőzés. Sok sikert kívánok a Diósgyőrnek és szimpatikus edzői stábnak.