Hidasnémeti

Főoldal » Továbbjutottunk a kupában

Továbbjutottunk a kupában

2006. augusztus. 30. 23:30
A Magyar Kupa második fordulójában a Szabolcs megyei Nagykálló ellen sikerült továbbjutnia csapatunknak. Izgalmas mérkőzésen Lipták, Molnár és Fekete (képünkön) góljával 3-2 arányban győztünk. A következő fordulót szeptember 20.-án rendezik.

Megkezdődött a Magyar Kupasorozat is csapatunk számára. A második fordulóban kapcsolódtunk be a Nagykálló VSE ellen. A 16 órakor kezdődő mérkőzésen viszonylag hamar szereztünk vezetést. Lipták László első gólját érte el tétmeccsen csapatunkban. A félidőben maradt az 1-0 ás vezetésünk, ám a szünet utáni első percben több védelmi hiba után Szabó Mihály távoli lövésével egyenlítettek a hazaiak.

Az első félidei nyugodt játékhoz képest a második játékrészben fokozódtak az izgalmak. Az 59. percben még mi kaptunk büntetőt, amit sikerült is értékesítenünk Molnár Zsolt révén, de rá 7 percre már a mi 16-osunkon belülre mutatott Bodac játékvezető, ám a büntetőt kimaradt ellenfelünk játékosedzője révén. Újabb 8 perc után újabb büntetőhöz jutottak a hazaiak, amit már Drágár biztosan értékesített, a végső győzelmet jelentő találatot viszont Fekete Viktor érte el a 80. percben.

A mérkőzés tudósítása: Nagykálló - Bőcs

Így sikerült a továbbjutás, a sorsolás valószínűleg pénteken tartják, a következő forduló időpontja szeptember 20., ahol már a nemzeti kupamérkőzést játszó csapatok kivételével az NB1-es csapatok is bekapcsolódnak.

(Fotó: Sipeki Péter)