Szerencs
Főoldal » Nyíregyháza - Bőcs 2-1

Nyíregyháza - Bőcs 2-1

2006. szeptember. 04. 01:00
A Nyíregyháza Spartacus otthonában szenvedtünk 2-1 arányban vereséget. A mérkőzésen egyetlen gólunkat Urbin Péter szerezte, míg ellenfelünknél korábbi játékosunk Lippai Ákos találatával szereztek vezetést, majd távoli lövésének köszönhetően a második góluk megszerzéséhez is hozzá tett.

A kora délutáni mérkőzésen a második helyezett Nyíregyházával mérkőzött meg csapatunk a hétvégi bajnoki fordulóban. Sokáig tartotta mindkét csapat a gólnélküli döntetlent. Több hazai és vendég helyzet sem hozta meg a sikert a 75. percig, amikor a csereként beállt Lippai és Jeremiás játéka után, Lippai találatával megszerezték a szabolcsiak a vezetést.

Két percre rá, újra a Szpari előtt volt lehetőség: középpályán elvesztett labda után Lippai távoli lövése pattant ki Matkóról, majd a kipattant labdát Lengyel értékesítette. Ezután frissített csapatunk, aminek eredményeként a 85. percben szépítettünk is, Siróczki pontos keresztlabdáját Fekete tette Urbin elé, aki fordulatból kilőtte a rövid alsó sarkot.

A mérkőzés végén a hazai 16-oson belül Danit rántották le, a játékvezető érdekes módon a 11-es pont helyett Daninak a második sárgalapot mutatta fel.

A mérkőzés tudósítása: Nyíregyháza - Bőcs KSC 2-1.

(Fotó: Végh Csaba)