Gönc

Főoldal » Kiállítás pecsételte meg a sorsunk

Kiállítás pecsételte meg a sorsunk

2013. november. 25. 14:44

Hétvégén játszotta idei utolsó bajnoki mérkőzését csapatunk Ongán, ahol 2-1 arányú vereséget szenvedett.

A szebb napokat is megélt ongai csapat otthonába látogatott együttesünk. A küzdelmes találkozón egészen a második félidő végéig nem született gól, akkor azonban történt egy esemény, ami befolyásolta a mérkőzés végkimenetelét. Kapusunkat Mertus Tamást a 80. percben kiállította a játékvezető, majd a megítélt büntetőt értékesítették a hazaiak. Még Tóth Tamás büntető góljával sikerült válaszolni, de a találkozó utolsó percében egy fejes góllal mégis a hazaiak gyűjtötték be a három pontot.

Onga - Bőcs KSC 2-1 (0-0)
Onga, 70 néző. V: Károly.

Onga: Éliás – Somogyi, Hozdik, Smida, Szabó, Boszák, Apostol, Nagy, Ruzsvánszki, Gierling (Tóth), Varga (Götz). Vezetőedző: Varacskai István.
Bőcs KSC: Mertus – Budai, Simon (Szolnoki), Lapis, Tóth, Balázs, Bóta, Nyírcsák G., Kaposvári (Hocza), Horváth (Tárkányi), Orosz. Vezetőedző: Simon Attila.

Gól: Ruzsvánszki, Nagy, ill. Tóth T.
Kiállítva: Mertus (85.)

Varacskai István: - Értékes három pont, jobbulást Varga Zsigmondnak. Köszönjük az önkormányzat, a képviselőtestület, Madzin Tibor polgármester és Farkas Lászlóné jegyző erőn felüli támogatását!

Simon Attila: - A mai mérkőzésen a küzdelem dominált, ebből nem jöttünk ki jól. A sérült játékosnak jobbulást kívánok.