Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2019.09.19. csütörtök Vilhelmina
Következő mérkőzés
Gönc - Bőcs KSC Gönc - Bőcs KSC
Gönc - Bőcs KSC
7. forduló
2019.09.22. 16:00
Gönc

Előző mérkőzés
Képek
Főoldal » Borosi Kupa döntőjének programja

Borosi Kupa döntőjének programja

2014. február. 08. 11:00

Csapatunk szombat délután és vasárnap délelőtt játszik csoportmérkőzéseket a Borosi Teremlabdarúgó Emléktorna döntőjében.

 

Február 8. szombat

9.00: Encs – Tiszaújváros

9.35: Mád – Bükkzsérc

10.10: Sajóbábony – Cigánd

10.45: Bükkzsérc – Encs

11.20: Tiszaújváros – Mád

11.55: Cigánd – Bükkzsérc

12.30: Sajóbábony – Tiszaújváros

13.05: Encs – Cigánd

13.40: Mád – Sajóbábony

14.30: Szikszó-Tomor-Lak – Pálháza

15.05: Bőcs – Putnok

15.40: Felsőzsolca – Borsodnádasd

16.15: Putnok – Szikszó-Tomor-Lak

16.50: Pálháza – Felsőzsolca

17.25: Borsodnádasd – Bőcs

18.00: Pálháza – Putnok

18.35: Szikszó-Tomor-Lak – Borsodnádasd

19.10: Bőcs – Felsőzsolca

 

Február 9. vasárnap

8.30: Encs – Sajóbábony

9.05: Bükkzsérc – Tiszaújváros

9.40: Cigánd – Mád

10.15: Sajóbábony – Bükkzsérc

10.50: Mád – Encs

11.25: Tiszaújváros – Cigánd

12.00: Borsodnádasd – Putnok

12.35: Bőcs – Pálháza

13.10: Felsőzsolca – Szikszó-Tomor-Lak

13.45: Pálháza – Borsodnádasd

14.20: Putnok – Felsőzsolca

14.55: Szikszó-Tomor-Lak – Bőcs

15.45: elődöntő I (A2–B1)

16.30: elődöntő II (A1–B2)

17.15: bemutató mérkőzés

17.45: mérkőzés a 3. helyért

18.30: döntő

19.15: eredményhirdetés

 


Címkék: borosi kupa, teremtorna
előző hír archivum 2014 következő



Kapcsolódó cikkek:
 
Tabella
hely csapat M pont
1. Bánhorváti (KBSC) 0 0
2. Bőcs KSC 0 0
3. Bogács Termálfürdő 0 0
4. BTE Felsőzsolca 0 0
5. Cigánd SE 0 0
6. Edelényi FC 0 0
7. Encs VSC 0 0
8. Gesztely FCE 0 0
9. Gönc VSE 0 0
10. Hidasnémeti 0 0
11. Mád FC 0 0
12. Mezőkeresztes 0 0
13. Mezőkövesd-Zsóry II. 0 0
14. MVSC 0 0
15. Nyékládháza 0 0
16. Sajóbábony 0 0
Góllövőlista
Irhás Ignác2
Titkó Gergő1
Balázs László1
Vadász Elek1
Orosz Tamás1