Gönc

Főoldal » Mád FC - Bőcs KSC 3-0

Mád FC - Bőcs KSC 3-0

2015. október. 01. 10:25

Hétvégén csapatunk Mádon lépett pályára, ahol a hazai csapat 3-0 arányban múlta felül a Bőcs KSC-t.

Mád – Bőcs 3-0 (3-0)
Mád, 100 néző. V.: Belicza.

Mád: Mata (Tóth Á.) – Titkó, Janikó, Szűcs Á., Spéder, Godzsák, Bodnár, Vajda (Borbély), Bohus, Prekob (Ungi), Bakos. Csapatvezető: Szűcs Ádám.
Bőcs: Homa – Nyircsák, Banu, Somogyi, Tóth T. (Szabó P.), Balázs (Tóth D.), Mészáros, Demkó, Matesz, Ternyik, Szabó D. Edző: Hideg László.

G.: Bohus (2), Bakos. Jók: Bohus (a mezőny legjobbja), Bodnár, Janikó, Titkó, Bakos, ill. Homa. Ifi: 3-2.

Szűcs Ádám: – Kicsit álmosan kezdtük a meccset de szerencsére három szenzációs egyéni villanásból megnyugtató előnnyel vonultunk a szünetre. A második félidőben magabiztosan tartottuk az eredményt. További sok sikert kívánunk az ellenfélnek.
Hideg László: – Úgy gondolom a második percben szabályos góltól fosztottak meg minket, ettől függetlenül mindent elmond, hogy a kapusunk volt a mezőny legjobbja. Ennyi hiányzót jelen pillanatban nem bírunk el. Lelkesedésből és a futball iránti alázatból komoly leckét kaptunk. Nagyon sajnálom az ifiöltözőben történteket.