Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2018.06.20. szerda Rafael
Következő mérkőzés
Bőcs KSC
szünet

Előző mérkőzés
Képek
Főoldal » Borsod megyei téli teremtorna

Borsod megyei téli teremtorna

2018. január. 16. 19:47

Hétvégén teremtorna selejtező lesz Bőcsön a sportcsarnokban a Szirma, Sajószentpéter, MVSC és Bőcs csapatai részvételével.

A selejtező programja

Január 20. (szombat)

Bőcs

9.00: Szirma – Bőcs

9.35: Sajószentpéter – MVSC

10.15: Bőcs – Sajószentpéter

10.50: MVSC – Szirma SE

11.30: Sajószentpéter – Szirma

12.05: Bőcs – MVSC

Mezőkövesd

9.00: Tiszakeszi – Bükkzsérc

9.35: Vatta – Sajóbábony

10.15: Bükkzsérc – Vatta

10.50: Sajóbábony – Tiszakeszi

11.30: Vatta – Tiszakeszi

12.05: Bükkzsérc – Sajóbábony

Mád

9.00: Hernádnémeti – Mád

9.35: Alsózsolca – Tiszaladány

10.15: Mád – Alsózsolca

10.50: Tiszaladány – Hernádnémeti

11.30: Alsózsolca – Hernádnémeti

12.05: Mád – Tiszaladány


Január 21. (vasárnap)

Encs

9.00: Telkibánya – Encs

9.35: Garadna – Aszaló

10.15: Encs – Garadna

10.50: Telkibánya – Aszaló

11.30: Garadna – Telkibánya

12.05: Encs – Aszaló

Felsőzsolca

9.00: Kisgyőr – Felsőzsolca

9.35: Harsány – Varbó

10.10: Parasznya – Kisgyőr

10.45: Felsőzsolca – Harsány

11.20: Varbó – Parasznya

11.55: Kisgyőr – Harsány

12.30: Parasznya – Felsőzsolca

13.05: Varbó – Kisgyőr

13.40: Parasznya – Harsány

14.15: Felsőzsolca – Varbó

Mád

9.00: Tiszalúc – Gesztely

9.35: Szirmabesenyő – Onga

10.15: Gesztely – Szirmabesenyő

10.50: Onga – Tiszalúc

11.30: Szirmabesenyő – Tiszalúc

12.05: Gesztely – Onga

Kazincbarcika

9.00: Mályinka – Bánhorváti

9.35: Szendrő – Edelény

10.15: Bánhorváti – Szendrő

10.50: Edelény – Mályinka

11.30: Mályinka – Szendrő

12.05: Bánhorváti – Edelény

Sátoraljaújhely

9.00: Bodroghalom – Pálháza

9.35: Tokaj – Karcsa

10.15: Pálháza – Tokaj

10.50: Karcsa – Bodroghalom

11.30: Tokaj – Bodroghalom

12.05: Pálháza – Karcsa

(Forrás: Borsod Online)


előző hír archivum 2018 következő



Kapcsolódó cikkek:
 
Tabella
hely csapat M pont
1. Sajóbábony 30 75
2. Felsőzsolca 30 71
3. Ózd 30 65
4. Mád 30 65
5. Edelény 30 52
6. Bogács 30 46
7. Encs 30 46
8. Bőcs 30 44
9. Hidasnémeti 30 41
10. Onga 30 37
11. Gesztely 30 34
12. Szerencs 30 32
13. Bánhorváti 30 30
14. Karcsa 30 27
15. Szendrő * 30 12
16. Varbó * 30 8
Góllövőlista
Vadász Elek27
Orosz Tamás11
Balázs László8
Tóth Balázs5
Tóth Tamás5
Molnár Zsolt4
Gaál Gergő3
Macsó Szilárd1
Kerekes Máté1
Balogh Bence1
Bernáth János1