Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2018.02.20. kedd Álmos
Következő mérkőzés
Bőcs KSC
szünet

Előző mérkőzés
Képek
Főoldal » Borsod megyei téli teremtorna

Borsod megyei téli teremtorna

2018. január. 16. 19:47

Hétvégén teremtorna selejtező lesz Bőcsön a sportcsarnokban a Szirma, Sajószentpéter, MVSC és Bőcs csapatai részvételével.

A selejtező programja

Január 20. (szombat)

Bőcs

9.00: Szirma – Bőcs

9.35: Sajószentpéter – MVSC

10.15: Bőcs – Sajószentpéter

10.50: MVSC – Szirma SE

11.30: Sajószentpéter – Szirma

12.05: Bőcs – MVSC

Mezőkövesd

9.00: Tiszakeszi – Bükkzsérc

9.35: Vatta – Sajóbábony

10.15: Bükkzsérc – Vatta

10.50: Sajóbábony – Tiszakeszi

11.30: Vatta – Tiszakeszi

12.05: Bükkzsérc – Sajóbábony

Mád

9.00: Hernádnémeti – Mád

9.35: Alsózsolca – Tiszaladány

10.15: Mád – Alsózsolca

10.50: Tiszaladány – Hernádnémeti

11.30: Alsózsolca – Hernádnémeti

12.05: Mád – Tiszaladány


Január 21. (vasárnap)

Encs

9.00: Telkibánya – Encs

9.35: Garadna – Aszaló

10.15: Encs – Garadna

10.50: Telkibánya – Aszaló

11.30: Garadna – Telkibánya

12.05: Encs – Aszaló

Felsőzsolca

9.00: Kisgyőr – Felsőzsolca

9.35: Harsány – Varbó

10.10: Parasznya – Kisgyőr

10.45: Felsőzsolca – Harsány

11.20: Varbó – Parasznya

11.55: Kisgyőr – Harsány

12.30: Parasznya – Felsőzsolca

13.05: Varbó – Kisgyőr

13.40: Parasznya – Harsány

14.15: Felsőzsolca – Varbó

Mád

9.00: Tiszalúc – Gesztely

9.35: Szirmabesenyő – Onga

10.15: Gesztely – Szirmabesenyő

10.50: Onga – Tiszalúc

11.30: Szirmabesenyő – Tiszalúc

12.05: Gesztely – Onga

Kazincbarcika

9.00: Mályinka – Bánhorváti

9.35: Szendrő – Edelény

10.15: Bánhorváti – Szendrő

10.50: Edelény – Mályinka

11.30: Mályinka – Szendrő

12.05: Bánhorváti – Edelény

Sátoraljaújhely

9.00: Bodroghalom – Pálháza

9.35: Tokaj – Karcsa

10.15: Pálháza – Tokaj

10.50: Karcsa – Bodroghalom

11.30: Tokaj – Bodroghalom

12.05: Pálháza – Karcsa

(Forrás: Borsod Online)


előző hír archivum 2018 következő



Kapcsolódó cikkek:
 
Tabella
hely csapat M pont
1. Sajóbábony 16 44
2. Felsőzsolca 16 36
3. Ózd 16 32
4. Edelény 16 29
5. Hidasnémeti 16 29
6. Mád 16 28
7. Bogács 16 27
8. Encs 16 26
9. Gesztely 16 22
10. Onga 16 20
11. Szerencs 16 19
12. Bánhorváti 16 15
13. Bőcs 16 14
14. Karcsa 16 10
15. Szendrő 16 7
16. Varbó * 16 5
Góllövőlista
Vadász Elek10
Orosz Tamás7
Balázs László4
Tóth Tamás4
Bernáth János1
Kerekes Máté1