Bőcs

Főoldal » Kilenc mérkőzés óta tartó hazai veretlenség szakadt meg

Kilenc mérkőzés óta tartó hazai veretlenség szakadt meg

2019. április. 22. 15:58

Hazai pályán az ezüst éremért zajló harcban a Bánhorváti-KBSC együttesének sikerült előnyt szereznie, miután 2-1 -re legyőzte csapatunkat.

Bőcs KSC – Bánhorváti-KBSC 1-2 (0-0)

Bőcs, 80 néző. V.: Kujbus.

Bőcs KSC: Mertus – Molnár, Banu, Macsó, Orosz (Nyircsák A.), Vadász, Balázs, Tóth B., Szegedi (Matesz), Kerekes (Mida), Szabó Zs. Edző: Zsiga Gyula.

Bánhorváti-KBSC: Botló – Hallgató, Kovács P., Máthé, Fehér, Kazvinszki (Ignácz), Ádám, Nestián, Pecsenye, Horváth Sz., Kismarton (Bicskey B.). Játékos-edző: Mátyás József.

Gólok: Banu, ill. Hallgató, Máthé.

Jók: Banu, Szabó Zs., Matesz, Molnár, ill. az egész csapat.

Ifi: 3-0.

Zsiga Gyula: – A csatát elvesztettük de a háborút még nem. Gratulálok a vendégeknek, nem érdemtelenül nyerték meg a mérkőzést, de az utolsó percekben majdnem sikerült pontot menteni. Gratulálok az ifink sorozatban harmadik győzelméhez.

Mátyás József: – Felejthető első félidő után a másodikban volt 20-25 percünk amikor jól játszottunk és lezárhattuk volna a mérkőzést, de sikerült a semmiből gólt kapnunk így izgalmassá téve a végjátékot. További sok sikert a Bőcs csapatának.