Főoldal » Tornagyőzelemmel zártunk

Tornagyőzelemmel zártunk

2006. december. 31. 14:35
Szilveszter előtti nap rendezték meg Miskolcon az MVSC emléktornát a Városi Sportcsarnokban, ahol hat csapat részvételével csapatunk szerezte meg a trófeát.

A tornán részt vett az elsőosztályú Diósgyőr ligacsapata kiegészülve Mogyorósival, Lipusszal, Faggyassal, Huszákkal, akik a felnőtt csapatban is helyet szereztek már, az NBII.-es csoporttársunk Kazincbarcika, két megye beli harmadosztályú csapat a Felsőzsolca és a Putnok, és végül a torna hazai csapata az MVSC.

MVSC

A torna első mérkőzésén a Felsőzsolca - Kazincbarcika találkozón, nagy meglepetésre a zsolcaiak nyertek 2-1 arányban, a következő mérkőzésen csapatunk a vasutas csapat ellen 7-0 arányban győzött. A gólszerzők Irhás 2, Siróczki 2, Gaál, Urbin, Lipták voltak. Ezután a Kazincbarcika legyőzte a Diósgyőri ligacsapatot, majd a putnokiak az MVSC-t, és végül az A csoport döntő mérkőzésén a Diósgyőr döntetlent ért el a zsolca ellen így a döntetlennel az NBIII.-as csapat jutott a döntőbe. A második mérkőzésünkön a Putnokot 6-1 -re sikerült legyőznünk. A góljainkat Irhás 2, Siróczki 2, Szakszon és Urbin szerezték.

A helyosztók mérkőzését az 5.helyért a Diósgyőr és az MVSC mérkőzése nyitotta. A presztizs mérkőzésen a gyengébb csapatnak titulált MVSC több gólos különbséggel győzte le az NB1-es ligacsapatot. A harmadik helyért a Kazincbarcika játszott a Putnok csapatával, ahol a barcikaiak sima győzelemmel szerezték meg a harmadik helyért járó trófeát. A döntőben csapatunk a Felsőzsolcával mérkőzött meg. Ellenfelünk szerezte meg a vezetést a döntőben, de hamar sikerült fordítanunk és onnantól kezdve egyre nagyobb külöbség alakult ki az eredményjelzőn. A végeredmény 9-4. Góljainkat Irhás 2, Urbin 2, Vass, Lipták, Gaál, Török és Siróczki szerezték.

Csapatunk gólszerzői: Irhás 6, Siróczki 5, Urbin 4, Lipták 2, Gaál 2, Szakszon, Török, Vass.

A torna gólkirálya a csapatunknál is legtöbbet szerző Irhás Ignácz lett.