szünet

Főoldal » A második helyet értük el

A második helyet értük el

2007. január. 13. 19:00
Csapatunk Szerencsen vett részt egy teremtornán, amit Bodnár László, Juhász Tibor, Lippai Lajos és Trombitás István emlékének megőrzésére rendezett az Abaújszántói VSE. Az emléktornán az elsőosztályú Diósgyőr mögött a második helyet szereztük meg.

A korábbi évekhez hasonlóan idén is meghívást kaptunk a szerencsi teremtornára. Idén a megemlékezés Bodnár Lászlónak, Juhász Tibornak, Trombitás Istvánnak és klubunk egykori elnökének Lippai Lajosnak szólt. A teremtornán az A csoportba került csapatunk, ahol a két ellenfél az Encs és a Diósgyőr volt. A B csoportban a Nyíregyháza, az Abaújszántó és a Mád szerepelt.

A torna eredményei:

Bőcs - Encs 5-2 G: Fekete (3), Szakszon, Gaál.
Abaújszántó - Mád 4-1.
Encs - DVTK 4-9.
Mád - Nyíregyháza 0-10.
DVTK - Bőcs 3-6 G: Urbin (3), Szakszon, Dani, Molnár.

Elődöntők:

Bőcs - Abaújszántó 6-2 G: Szakszon (2), Fekete (2), Urbin, Dani.
DVTK - Nyíregyháza 4-2.

Mérkőzés a 3. helyért:

Nyíregyháza - Abaújszántó 5-5 büntetőkkel 1-2.

A döntő mérkőzés előtt az emléktornára kilátogatók egy U11 es korosztályos mérkőzést tekinthettek meg, a Szerencs és Abaújszántó csapatai mérkőztek meg egymással.

Döntő:

A csoportmérkőzések után a döntőben is a Diósgyőrrel kerültünk össze, a döntő mérkőzést telt ház fogadta, amit csapatunk kezdett jobban, ugyanis korán megszereztük a vezetést Fekete révén. Ezután sikerült Huszáknak kiegyenlítenie. A következő gólt is mi szereztük egy formás támadás után Vass talált be közelről. A Diósgyőrnek ismét sikerült egyenlítenie Binder távoli lövésével sőt Huszák újabb góljával már a vezetést is megszerzték. A második félidő közepe fele Molnárnak sikerült újra visszahozni a reményeket, ám a diósgyőriek fiatalja Bokros góljával ismét náluk volt az előny. Ezután csapatunk több helyzetet is kidolgozot, Fekete, Dani került lövőhelyzetbe, majd a meccs végén ismét Fekete próbált meg csukafejes mozdulattal találatot elérni ám nem sikerült, a mérkőzés végén még a kapust is lecserélve próbált meg a pályán lévő 6 játékos gólt szerezni, de kontra után Farkas állította be az 5-3 as végeredményt.

Így a tavalyi végeredményhez képest ismét a Diósgyőr végzett az élen, csapatunk lett a második, a bronzérmet Abaújszántó szerezte meg, a Nyíregyháza a negyedik lett, az Encs az ötödik, míg a hatodik helyet a Mád érte el

(Fotó: Földy István)