Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2019.09.21. szombat Máté
Következő mérkőzés
Gönc - Bőcs KSC Gönc - Bőcs KSC
Gönc - Bőcs KSC
7. forduló
2019.09.22. 16:00
Gönc

Előző mérkőzés
Képek
Főoldal » A Borosi döntő programja

A Borosi döntő programja

2007. január. 30. 16:25
Elkészült a XXII. Borosi László Emléktorna programja, csapatunk Kazincbarcikával, Felsőzsolcával, Ózddal Enccsel és Tiszaőjvárossal van egy csoportban. A három napos döntőben minden nap játszunk mérkőzést.


Csoportbeosztás:

A csoport: Bőcs, Kazincbarcika, Felsőzsolca, Ózd, Encs, Tiszaújváros.
B csoport: Diósgyőri VTK, Mezőkövesd, Putnok, Sátoraljaújhely, Abaújszántó, Cigánd.

A program:

Február 2. péntek

15.00: Bőcs - Tiszaújváros
15.35: Felsőzsolca - Kazincbarcika
16.20: Kazincbarcika - Tiszaújváros
16.55: Bőcs - Felsőzsolca
17.30: DVTK - Abaújszántó
18.05: Tiszaújváros - Felsőzsolca
18.40: Kazincbarcika - Bőcs

Február 3. szombat

11.00: Abaújszántó - Mezőkövesd
11.40: Putnok - Sátoraljaújhely
12.20: Tiszaújváros - Encs
13.00: Abaújszántó - Putnok
13.40: Cigánd - Mezőkövesd
14.20: Sátoraljaújhely - Abaújszántó
15.00: Tiszaújváros - Ózd
15.40: Cigánd - Abaújszántó
16.20: Kazincbarcika - Encs
17.00: DVTK - Cigánd
17.40: Ózd - Bőcs
18.20: Sátoraljaújhely - DVTK

Február 4. vasárnap

10.00: Felsőzsolca - Encs
10.35: Kazincbarcika - Ózd
11.10: DVTK - Putnok
11.45: Encs - Ózd
12.20: DVTK - Mezőkövesd
12.55: Putnok - Cigánd
13.30: Ózd - Felsőzsolca
14.05: Mezőkövesd - Sátoraljaújhely
14.40: Encs - Bőcs
15.15: Cigánd - Sátoraljaújhely
15.50: Mezőkövesd - Putnok
16.35: mérkőzés a 3. helyért: A/2 – B/2
17.20: döntő: A/1 – B/1
18.00: eredményhirdetés

(Fotó: Keresztesi Andrea, Forrás: Borsod Online)

 


előző hír archivum 2007 következő



Kapcsolódó cikkek:
 
Tabella
hely csapat M pont
1. Bánhorváti (KBSC) 0 0
2. Bőcs KSC 0 0
3. Bogács Termálfürdő 0 0
4. BTE Felsőzsolca 0 0
5. Cigánd SE 0 0
6. Edelényi FC 0 0
7. Encs VSC 0 0
8. Gesztely FCE 0 0
9. Gönc VSE 0 0
10. Hidasnémeti 0 0
11. Mád FC 0 0
12. Mezőkeresztes 0 0
13. Mezőkövesd-Zsóry II. 0 0
14. MVSC 0 0
15. Nyékládháza 0 0
16. Sajóbábony 0 0
Góllövőlista
Irhás Ignác2
Titkó Gergő1
Balázs László1
Vadász Elek1
Orosz Tamás1