Mád FC

Főoldal » Jászapáti - Bőcs 4-1

Jászapáti - Bőcs 4-1

2007. február. 06. 21:22
Ma délután felkészülési mérkőzést játszott csapatunk a Jászapáti együttese ellen miskolcon, ahol a vendégek 4-1 arányban nyertek. Csapatunkban feltünt ismét a korábban Nyíregyházán is szereplő Dobos Attila (képünkön) is.

Jászapáti - Bőcs 4-1 (1-1)
Miskolc, 50 néző. V: Alexa B.

Bőcs: Matkó (Balázs) - Vass (Vasas), Martis, Molnár, Török - Siróczki (Ondó, Kis K.), Irhás, Lipták, Fekete - Dobos, Urbin (Gaál).
Gól: Martis.

Az első félidőben több lehetőség is adódott támadóink előtt, amiket nem sikerült értékesíteni, a második félidőben kiegyenlítettebb játék volt, ahol a vendégek a kevés helyzetüket értékesíteni tudták.
A mérkőzésen végig játszott Dobos Attila, aki korábban Zalaegerszegen, Debrecenben és Nyíregyházán is szerepelt, de az előző szezonban egy német csapatnál játszott félévet. Tóth László vezetőedző elmondta, hogy Dobos Attila Bőcsön folytatja, papírjai immáron rendben vannak. A 29 éves játékosra edzőnk támadó középpályás és csatár poszton is számíthat.

(Fotó: Borsod Online)