Bőcs
Főoldal » Hatgólos döntetlen

Hatgólos döntetlen

2007. február. 08. 14:38
Délelőtt az elsőosztályú Diósgyőrrel játszott felkészülési mérkőzést csapatunk. Fekete viktor triplájával még három góllal is vezettünk, ám a mérkőzés végén ellenfelünknek sikerült egyenlítenie, ezzel kialakítva a 3-3 -as végeredményt.

Diósgyőri VTK - Bőcs KSC 3-3 (0-2)
Diósgyőr műfű, 100 néző, V: Radványi.

DVTK: Szalma – Gongolea, Rubint, Elek, Kerényi - Sipeki, Foxi, Katona, Binder (Halgas) – Douva, Simon A. Vezetőedző: Csank János.
Bőcs: Matkó (Sándor G.) - Szakszon, Martis, Molnár, Török (Vass) - Siróczki (Vasas), Lipták (Vágó), Irhás, Pálvölgyi - Fekete, Dobos (Gaál). Vezetőedző: Tóth László.

Gólszerző: Simon, Katona, Foxi, ill. Fekete (3).

Az első félidőben jó játékkal szorította meg csapatunk a diósgyőrieket, aminek eredményeképp két gólos előnnyel fordultunk a félidőben. Fekete Viktor harmadik góljával már három gólos előnyre tettünk szert, ekkor kezdett eszmélni a Diósgyőr, egy elhibázott büntető után egyenlíteni tudtak. Csapatunk soraiban feltünt ismét Sándor Gábor kapus, aki az NBIII.-as Nagykálló csapatában védett korábban. A 20 éves játékos sorsa később dől el. Rajta kívül a baktalórántházi Pálvölgyi Balázs is lehetőséget kapott a mérkőzésen. A 22 éves játékos középpályán vethető be, leigazolása még szintén nem dőlt el.