Hidasnémeti

Főoldal » A döntőbe jutottunk

A döntőbe jutottunk

2007. február. 17. 15:45
Délelőtt a Brekk és Révész kupán játszottunk felkészülési mérkőzést a csoporttárs Baktalórántháza ellen. A találkozót együttesünk 3-1 re nyerte Irhás, Fekete és Urbin góljával, így a jövőheti döntőbe jutottunk. Csapatunkban ismét helyet kapott a próbajátékon szereplő Zdravko Sušak (képünkön), aki végig játszotta a mérkőzést.

Baktalórántháza - Bőcs 1-3 (0-1)
Nyíregyháza, 50 néző.

Bőcs I. félidő: Matkó - Vágó, Sušak, Martis, Molnár - Irhás, Szakszon - Siróczki, Dobos, Fekete - Urbin.
Bőcs II. félidő: Sándor - Szakszon, Sušak, Martis, Vass - Siróczki (Simon, 60.), Irhás, Török, Fekete (Vasas, 73.) - Urbin, Gaál.
Gólok: Irhás (24.), Fekete (46.), Urbin (58.)

Nyíregyházán a műfüves pályán 11 órakor kezdődött mérkőzés fontos volt a döntőbe jutás szempontjából, amennyiben a szabolcsiak pontot szereztek volna ellenünk, ők játszhattak volna a döntőben, azonban csapatunk lendületes játékkal és nagy mezőnyfölénnyel már a 24. percben vezetéshez jutott. Urbin kapott labdát a büntetőterületen belül, amit a támadó Irhás elé tálalt, aki nem hibázott. Az első félidő végén a baktaiak 11-est kaptak, amit Matkó hárított. A második félidő elején Fekete Viktor 22 méteres bombagóljával növeltük az előnyünket. Az 58. percben Urbin kapott jó labdát, amit 6 méterről higgadtan értékesített. A mérkőzés vége felé a szabolcsiak előtt is adódott egy-két lehetőség, amiből egyet tudtak kihasználni, ezzel beállítva a 3-1 es végeredményt.