szünet

Főoldal » Utánpótlás eredmények

Utánpótlás eredmények

2007. november. 04. 13:53
Az utóbbi héten utánpótlás csapataink kétszer is pályára léptek. Az U13 nak sikerült legyőznie a remek játékerőt képviselő Jászberény csapatát. Az U19 -nek és U15 -nek nem sikerült egyik találkozón sem a győzelem, míg az U17 mindkét találkozót lehozta.

Baktalórántháza U19 - Bőcs KSC U19 4-0 (2-0)

Bőcs: Hideg - Budai, Varga (Nyircsák), Suller (Lastoczki), Vasas - Kovács P.(Sós), Hoffman (Boncsér) - Kovács B., Kiss (Pálinkás), Makó - Nótár. Edző: Hideg László.

Jók: senki.

Hideg László: - Katasztrófális egyéni hibák okózták megint a vereséget. Ez a gödör már sajnos nagyon mély!

Baktalórántháza U17 - Bőcs U17 1-10 (0-5)

Bőcs: Homa (Komlósi) - Irhás (Petró), Bárdos, Tóth T., Tóth K. - Nyircsák (Barna), Czirba, Horváth, Vasas - Balázs, Ulman. Edző: Zsiga Gyula.

Gól: Balázs L. (4), Tóth T. (3), Vasas V. (2), Ulman G.
Jók: Balázs L., Tóth T., Vasas V., Ulman G., Bárdos G.

Zsiga Gyula: - Támadásainkat hátulról szépen felépítve jutottunk el az ellenfél kapujához, ahol sorra alakítottuk ki a helyzeteket, amelyek nagy részét sikerült gólra váltani.

Bőcs KSC U15 - Jászberény U15 0-6 (0-1)

Bőcs: Mertus (Zima) - Tóth D., Szabó A., Almádi, Molnár Zs. - Lippai D., Majoros M. (Gyöngyösi), Bikki, Oláh B. - Lakatos E. (Deák), Lovas B. Edző: Molnár Zsolt, Vass László.

Jók: Mertus, Almádi, Lovas, Tóth D.

Vass László: - Két gólr rúgtunk mégis 6-0 lett a vége. A hazai mérkőzéseink is olyanok, mintha idegenben lennének.

Bőcs KSC U13 - Jászberény U13 4-2 (3-1)

Bőcs: Koroknai D. - Tóth Sz., Mezei K., Sami B., Székely Á. (Lakatos K.) - Budai T., Oláh Z., Bodnár M., Pazycsák N. - Szabó J., Ternyik M. Edző: Balázs Flórián.

Gól: Ternyik M. (2), Szabó J., Oláh Z.
Jók: Ternyik M., Bodnár M., Koroknai, Oláh Z.

Balázs Flórián: - Nagyon jó ellenfél ellen hatalmas küzdelemben jó játékkal, megérdemelten győztünk.

Eger U19 - Bőcs KSC U19 2-1 (1-0)

Bőcs: Bányász - Nyircsák A. (Pálinkás), Suller (Varga Sz.), Budai, Vasas - Kovács B., Kovács P., Hoffman (Boncsér), Kiss K. (Makó Z.) - Nótár (Sós), Szegedi. Edző: Hideg László.

Gól: Makó Z.
Jók: Vasas, Budai, Kovács P.

Hideg László: - A futball örök törvénye ma is beigazolódott: a helyzeteket büntetlenül nem lehet kihagyni. Meg kell tanulnia egy két játékosnak, hogy a 90. percben is tudni kell koncentrálni. Sokadik pontjainkat adtuk oda az ellenfélnek, mert megint hoztuk a "kötelező hibákat".

Eger U17 - Bőcs KSC U17 1-2 (1-0)

Bőcs: Homa - Irhás (Petró), Bárdos, Tóth T., Tóth K. - Nyircsák, Czirba, Horváth, Vasas - Balázs, Ulman. Edző: Zsiga Gyula.

Gól: Czirba R., Balázs L.
Jók: Tóth T., Tóth K., Horváth N., Ulman G., Petró I.

Zsiga Gyula: - Ezen a mérkőzésen végig mi írányítottuk a játékot, de az első félidőben nem tudtuk kihasználni adodó lehetöségeinket. A második félidőben nyomasztó fölénybe kerültünk, amit a véghajrában ki is használtunk és megérdemelten forditottuk meg a találkozót.

Salgótarján U15 - Bőcs KSC U15 9-0 (6-0)

Bőcs: Gyöngyösi (Zima) - Deák, Mertus, Almádi, Molnár Zs. - Szabó R., Tóth D., Szabó A., Bikki I. - Oláh B., Lovas B. Edző: Molnár Zsolt, Vass László.

Jók: Almádi.

Molnár Zsolt: - Tartalékosan ennyire futotta.

Salgótarján U13 - Bőcs KSC U13 4-1 (2-1)

Bőcs: Koroknai D. - Orosz P., Orosz A. (Jakkel), Sami B., Tóth Sz. - Budai T. (Bandzsók R.), Oláh Z. (Zsafcsák M.), Bodnár M., Székely Á. (Lakatos K.) - Ternyik M. (Végső), Szabó J. Edző: Balázs Flórián.

Gól: Ternyik M.
Jók: Ternyik M., Bodnár M., Sami B., Koroknai D.

Balázs Flórián: - Jó iramú mérkőzésen, két sérülés megpecsételte a sorsunkat.