Bőcs
Főoldal » Tiszaújváros - Bőcs 1-5 (0-3)

Tiszaújváros - Bőcs 1-5 (0-3)

2008. január. 17. 20:21
A megyei I. osztály listavezetője ellen játszott edzőmérkőzést csapatunk. A mérkőzés folyamán végig bőcsi mezőnyfölény volt és végül 5-1 arányban sikerült nyernünk. A találkozón szerepet kaptak utánpótlás játékosaink is, akik közül a két gólt szerző 16 éves Czirba Róbert emelkedett ki.

Tiszaújvárosi SC - Bőcs KSC 1-5 (0-3)

Tiszaújváros
: Molnár - Fodor, Bene, Horváth G. (Tar), Makó - Horváth T. (Bodnár), Gulácsi (Bacsó), Orlóczki, Staviarszki (Bajzát) - Szombati Cs. (Pap), Kovács P. (Kovács T.). Edző: Orlóczki Tibor.
Bőcs I. félidő: Juric - Almási, Mező, Martis, Vass - Szakszon, Irhás, Kóka, Varga Z. - Stojanovic, Urbin. II. félidő: Szabó Á. - Varga M., Mező, Tóth, Horváth - Czirba, Irhás, Vasas P., Vasas V. - Ondó, Zsarnai. Edző: Tóth László.

Gólok: Tar, ill. Czirba (2), Urbin, Martis (11-esből), Stojanovic.
Jók: Mező, Almási, Irhás, Czirba.

Csapatunkban próbajátékon szerepelt egy szerb támadó Stojanovic és egy horvát kapus Juric. A Zdravko Susak menedzserén keresztül Bőcsre került próbajátékosok sorsa később dől el.

(Fotó: Keresztesi Andrea)