Onga
Főoldal » Vác - Bőcs KSC 2-2 (1-1)

Vác - Bőcs KSC 2-2 (1-1)

2008. július. 19. 11:56
Vácon játszott felkészülési mérkőzést csapatunk szombat délelőtt. Az első félidőben Bardi szerzett vezetést büntetőből, amire hamar válaszolt a Vác, a második félidőben többnyire a fiatalok kaptak lehetőséget, akik jó játékkal több támadást is vezettek, ám a Vác szerzett vezetést. A 85. percben Irhás állította be a 2-2 es végeredményt.

Vác - Bőcs 2-2 (1-1)
Vác, 100 néző

Vác: Sztankó (Horváth G.) - Horváth T.(Székely Sz.), Gáspár (Laki), Farkas P.(Krajcsák), Hegedűs Cs. (Tányéros) - Lettrich (Szabó T.), Kovács P. (Hiebsch) - Margitics (Vidra), Rob (Schnuth), Vén (Demény) - Kocsis D. (Langó). Edző: Verebes József.
Bőcs: Hamar (Szabó Á.) - Szakszon, Martis, Molnár, Vass (Horváth N.) - Jeney - Siróczki (Vasas), Irhás, Török, Zsarnai (Halder) - Bardi (Ondó). Edző: Tóth László.

Gól: Bardi (40., 11-ből), Vén (44., 11-től), Vidra (70.), Irhás (85.)

Tóth László: - Nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk a Váccal, különösen örülök, hogy a második félidőben a fiatal  játékosaink jól szerepeltek.

(Fotó: Balázs Flórián)