Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2017.10.22. vasárnap Előd
Következő mérkőzés
Bőcs KSC - Gesztely Bőcs KSC - Gesztely
Bőcs KSC - Gesztely
12. forduló
2017.10.28. 14:30
Bőcs

Előző mérkőzés
Képek
Főoldal » Borosi döntő programja

Borosi döntő programja

2006. január. 31. 16:20
A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Labdarúgó-szövetségben elkészítették a XXI. Dr. Borosi László teremlabdarúgó kupa döntőjének sorsolását.

 

A program

Döntő, Miskolc, városi sportcsarnok

A csoport: Bőcs KSC, Sátoraljaújhely, Mezőkövesd, Varbó, Abaújszántó, Nagycsécs.

B csoport: Kazincbarcikai SC, Mád, Felsőzsolca, Tomor-Lak, Arnót, Sajókaza.

Február 3., péntek

15.00: Varbó - Bőcs

15.35: Kazincbarcika - Arnót

16.10: Nagycsécs - Varbó

16.45: Arnót - Felsőzsolca

17.20: Bőcs - Nagycsécs

17.55: Kazincbarcika - Felsőzsolca

Február 4., szombat

10.30: Sátoraljaújhely - Varbó

11.05: Nagycsécs - Mezőkövesd

11.40: Abaújszántó - Sátoraljaújhely

12.15: Mezőkövesd - Varbó

12.50: Sátoraljaújhely - Nagycsécs

13.25: Varbó - Abaújszántó

14.00: Kazincbarcika - Sajókaza

14.35: Mezőkövesd - Sátoraljaújhely

15.10: Nagycsécs - Abaújszántó

15.45: Arnót - Mád

16.20: Tomor-Lak - Kazincbarcika

16.55: Sajókaza - Arnót

17.30: Kazincbarcika - Mád

18.05: Tomor-Lak - Arnót

18.40: MVSC ifi - Emőd (Rendész kupa 3. hely)

Február 5., vasárnap

09.00: Sajókaza - Felsőzsolca

09.35: Mád - Tomor-Lak

10.10: Abaújszántó - Mezőkövesd

10.45: Sajókaza - Tomor-Lak

11.20: Bőcs - Sátoraljaújhely

11.55: Mád - Sajókaza

12.30: Bőcs - Abaújszántó

13.05: Felsőzsolca - Tomor-Lak

13.40: B.A.Z. megyei edzők - B.A.Z. megyei játékvezetők

14.15: Bőcs - Mezőkövesd

14.50: Felsőzsolca - Mád

15.30: Szirma - MEAFC (Rendész Kupa Döntő)

16.10: mérkőzés a 3. helyért: A2 – B2

17.00: döntő: A1 – B1

17.45: eredményhirdetés



(Forrás: Boon.hu, Foto: Ádám János)
 
 

előző hír archivum 2006 következő



Kapcsolódó cikkek:
 
Tabella
hely csapat M pont
1. Sajóbábony 10 28
2. Felsőzsolca 10 26
3. Ózd 10 20
4. Mád 10 19
5. Edelény 10 17
6. Onga 10 15
7. Encs 10 15
8. Hidasnémeti 10 14
9. Bogács 10 14
10. Bőcs 10 13
11. Szerencs 10 12
12. Bánhorváti 10 9
13. Gesztely 10 9
14. Szendrő 10 7
15. Varbó 10 6
16. Karcsa 10 3
Góllövőlista
Vadász Elek8
Orosz Tamás7
Tóth Tamás3
Balázs László2
Bernáth János1
Kerekes Máté1