Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2019.09.18. szerda Diána
Következő mérkőzés
Gönc - Bőcs KSC Gönc - Bőcs KSC
Gönc - Bőcs KSC
7. forduló
2019.09.22. 16:00
Gönc

Előző mérkőzés
Képek
Főoldal » Borosi döntő programja

Borosi döntő programja

2006. január. 31. 16:20
A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Labdarúgó-szövetségben elkészítették a XXI. Dr. Borosi László teremlabdarúgó kupa döntőjének sorsolását.

 

A program

Döntő, Miskolc, városi sportcsarnok

A csoport: Bőcs KSC, Sátoraljaújhely, Mezőkövesd, Varbó, Abaújszántó, Nagycsécs.

B csoport: Kazincbarcikai SC, Mád, Felsőzsolca, Tomor-Lak, Arnót, Sajókaza.

Február 3., péntek

15.00: Varbó - Bőcs

15.35: Kazincbarcika - Arnót

16.10: Nagycsécs - Varbó

16.45: Arnót - Felsőzsolca

17.20: Bőcs - Nagycsécs

17.55: Kazincbarcika - Felsőzsolca

Február 4., szombat

10.30: Sátoraljaújhely - Varbó

11.05: Nagycsécs - Mezőkövesd

11.40: Abaújszántó - Sátoraljaújhely

12.15: Mezőkövesd - Varbó

12.50: Sátoraljaújhely - Nagycsécs

13.25: Varbó - Abaújszántó

14.00: Kazincbarcika - Sajókaza

14.35: Mezőkövesd - Sátoraljaújhely

15.10: Nagycsécs - Abaújszántó

15.45: Arnót - Mád

16.20: Tomor-Lak - Kazincbarcika

16.55: Sajókaza - Arnót

17.30: Kazincbarcika - Mád

18.05: Tomor-Lak - Arnót

18.40: MVSC ifi - Emőd (Rendész kupa 3. hely)

Február 5., vasárnap

09.00: Sajókaza - Felsőzsolca

09.35: Mád - Tomor-Lak

10.10: Abaújszántó - Mezőkövesd

10.45: Sajókaza - Tomor-Lak

11.20: Bőcs - Sátoraljaújhely

11.55: Mád - Sajókaza

12.30: Bőcs - Abaújszántó

13.05: Felsőzsolca - Tomor-Lak

13.40: B.A.Z. megyei edzők - B.A.Z. megyei játékvezetők

14.15: Bőcs - Mezőkövesd

14.50: Felsőzsolca - Mád

15.30: Szirma - MEAFC (Rendész Kupa Döntő)

16.10: mérkőzés a 3. helyért: A2 – B2

17.00: döntő: A1 – B1

17.45: eredményhirdetés



(Forrás: Boon.hu, Foto: Ádám János)
 
 

előző hír archivum 2006 következő



Kapcsolódó cikkek:
 
Tabella
hely csapat M pont
1. Bánhorváti (KBSC) 0 0
2. Bőcs KSC 0 0
3. Bogács Termálfürdő 0 0
4. BTE Felsőzsolca 0 0
5. Cigánd SE 0 0
6. Edelényi FC 0 0
7. Encs VSC 0 0
8. Gesztely FCE 0 0
9. Gönc VSE 0 0
10. Hidasnémeti 0 0
11. Mád FC 0 0
12. Mezőkeresztes 0 0
13. Mezőkövesd-Zsóry II. 0 0
14. MVSC 0 0
15. Nyékládháza 0 0
16. Sajóbábony 0 0
Góllövőlista
Irhás Ignác2
Titkó Gergő1
Balázs László1
Vadász Elek1
Orosz Tamás1