Bőcs KSC hivatalos honlapja - Bőcs, foci, utánpótlás, képek

2021.01.28. csütörtök Károly,
Főoldal » Borosi döntő programja

Borosi döntő programja

2006. január. 31. 16:20
A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Labdarúgó-szövetségben elkészítették a XXI. Dr. Borosi László teremlabdarúgó kupa döntőjének sorsolását.

 

A program

Döntő, Miskolc, városi sportcsarnok

A csoport: Bőcs KSC, Sátoraljaújhely, Mezőkövesd, Varbó, Abaújszántó, Nagycsécs.

B csoport: Kazincbarcikai SC, Mád, Felsőzsolca, Tomor-Lak, Arnót, Sajókaza.

Február 3., péntek

15.00: Varbó - Bőcs

15.35: Kazincbarcika - Arnót

16.10: Nagycsécs - Varbó

16.45: Arnót - Felsőzsolca

17.20: Bőcs - Nagycsécs

17.55: Kazincbarcika - Felsőzsolca

Február 4., szombat

10.30: Sátoraljaújhely - Varbó

11.05: Nagycsécs - Mezőkövesd

11.40: Abaújszántó - Sátoraljaújhely

12.15: Mezőkövesd - Varbó

12.50: Sátoraljaújhely - Nagycsécs

13.25: Varbó - Abaújszántó

14.00: Kazincbarcika - Sajókaza

14.35: Mezőkövesd - Sátoraljaújhely

15.10: Nagycsécs - Abaújszántó

15.45: Arnót - Mád

16.20: Tomor-Lak - Kazincbarcika

16.55: Sajókaza - Arnót

17.30: Kazincbarcika - Mád

18.05: Tomor-Lak - Arnót

18.40: MVSC ifi - Emőd (Rendész kupa 3. hely)

Február 5., vasárnap

09.00: Sajókaza - Felsőzsolca

09.35: Mád - Tomor-Lak

10.10: Abaújszántó - Mezőkövesd

10.45: Sajókaza - Tomor-Lak

11.20: Bőcs - Sátoraljaújhely

11.55: Mád - Sajókaza

12.30: Bőcs - Abaújszántó

13.05: Felsőzsolca - Tomor-Lak

13.40: B.A.Z. megyei edzők - B.A.Z. megyei játékvezetők

14.15: Bőcs - Mezőkövesd

14.50: Felsőzsolca - Mád

15.30: Szirma - MEAFC (Rendész Kupa Döntő)

16.10: mérkőzés a 3. helyért: A2 – B2

17.00: döntő: A1 – B1

17.45: eredményhirdetés



(Forrás: Boon.hu, Foto: Ádám János)
 
 

előző hír archivum 2006 következő



Kapcsolódó cikkek:
Következő mérkőzés
Bőcs KSC - Bánhorváti Bőcs KSC - Bánhorváti
Bőcs KSC - Bánhorváti
14. forduló
2021.02.20. 14:00
Bőcs

Tabella
hely csapat M pont
1. Gesztely 13 31
2. BTE Felsőzsolca 13 29
3. Cigánd SE 13 27
4. Hidasnémeti 13 26
5. MVSC 13 24
6. Edelény-Borsodszer 13 24
7. Bőcs KSC 11 23
8. Bánhorváti 12 19
9. Aszaló SE 13 18
10. Encs VSC 13 16
11. Emőd 13 14
12. Mezőkeresztes 13 13
13. Nyékládháza 12 10
14. Abaújszántó 12 9
15. Mád 12 7
16. Sárospatak 11 0
Góllövőlista
Orosz Tamás11
Titkó Gergő6
Szabó Zsolt5
Irhás Ignác2
Kerekes Máté1
Nyírcsák Gábor1
El-Sherif Omar1
Tóth Tamás1
Lakatos László1