Gönc

Főoldal » Teremtorna DVTK-val, Vasassal

Teremtorna DVTK-val, Vasassal

2009. január. 12. 15:26
Az Abaújszántó VSE szervezésében január 17-én, szombaton 8.30-tól a miskolci városi sportcsarnokban kerül sor egy kispályás teremlabdarúgó-emléktornára. A tavalyi évben harmadik helyen végzett csapatunk a szintén szántói rendezésű tornán. Ezúttal a Vasas együttese is az ellenfelek között lesz.

A viadallal közelmúltban elhunyt sportbarátok emléke előtt tisztelegnek, úgymint: Bodnár László, a Mádi SE elnöke, szponzora; Juhász Tibor Szerencs Sportközpont volt igazgatója; Lippai Lajos Bőcs volt polgármestere, a sportkör egykori elnöke; Trombitás István Abaújszántó volt játékosa.

Az esemény rangját emeli, hogy részt vesz rajta két élvonalbeli együttes is: a Diósgyőri VTK, melyet 2009-ben ezen a tornán láthatnak majd először a drukkerek, illetve a Vasas. A további hat megyebeli együttes: Bőcs, Kazincbarcika, Encs, Tállya, Mezőkövesd, Abaújszántó. Az első négy helyezett csapat serleg díjazásban részesül majd. De különdíjat kap a gólkirály, az edzők szavazatai alapján a legjobb kapus, a legjobb mezőnyjátékos, illetve a legtechnikásabb játékos.

A döntő előtt Tatabánya – DVTK öregfiúk mérkőzésre kerül sor. Ezen részt vesznek – többek között: Kiprich József, Plotár Gyula, Vincze István, Csapó Károly, valamint Oláh Ferenc, Huszák Géza, Szlifka Miklós, Veréb Gyögy, Salamon József, Teodoru Borisz, Kiser László, Farkas János.
Egy felnőtt biléta 1200 forintba kerül majd, míg a diákok, illetve a nyugdíjasok 600 forintért tekinthetik meg az egész napos programot.

A csoport: Diósgyőr, Kazincbarcika, Mezőkövesd, Encs.
B csoport: Vasas, Bőcs, Tállya, Abaújszántó.

14.00: Tállya – Abaújszántó
14.30: mérkőzés az 5.-6. helyért (csoportok 3. helyezettjei)
15.00: Diósgyőr U-10-es csapatának bemutató mérkőzése
15.35: mérkőzés a 3.-4. helyért (csoportok 2. helyezettjei)
16.10: Diósgyőr – Tatabánya (öregfiúk mérkőzés)
16.40: Döntő (csoportok győztesei), majd eredményhirdetés

A mérkőzések időtartama: csoportmérkőzések 2x12 perc, helyosztók 2x15 perc, döntő 2x20 perc.