Játékvezető: Mészáros István (dr. Hegyi Péter, ifj. Kormányos Gábor)
Ferencváros: Holczer - Lowton, Dragóner, Balog, Wolfe - Fitos (Tóth B., 76.), Ashmore, Morrison (Abdi, 85.), Wedgbury - Shaw (Robertson, 80.), Ferenczi. Vezetőedző: Bobby Davison.
Bőcs KSC: Hamar - Koszó, Cséke, Martis, Szakszon (Vass, 15.) - Ur, Irhás, Lipták, Molnár (Menougong, 52.) - Urbin, Bardi (Ondó, 73.). Vezetőedző: Tóth László.
FerencvárosBőcs KSC
  Gól: Dragóner (6.), Fitos (9.), Ferenczi (27.), Wedgbury (43.)Urbin (8.)
  Sárga lap: Morrison (24.), Fitos (46.), Abdi (91.)Molnár (9.), Bardi (13.), Irhás (42.), Lipták (45.), Cséke (85.)
  Jók: Dragóner, Ashmore, Wedgbury, Wolfe, FerencziLipták, Irhás, Koszó, Urbin, Bardi, Vass
1.percA vendégek kezdték a mérkőzést.játékvezető
1.percA ferencvárosi kaputól 28 méterre végezhettek el szabadrúgást a bőcsiek. A legurított labdát Szakszon rúgta kapura, de a lapos lövés 2-3 méterrel elkerülte a jobb alsó sarkot.
4.percFitos kapott hosszú indítást a jobb oldalon, majd a tizenhatos sarkától át akarta emelni a fölöslegesen kifutó Hamart, a labda azonban lecsúszott a lábáról...
6.percEgy jobbról, szabadrúgásból beívelt labdára Dragóner mozdult a legjobb ütemben, és 5 méterről a bal alsó sarokba bólintott, 1-0.gól
8.percBardi birkózott védőjével, majd letette a labdát Urbinnak, aki 14 méterről, ballal úgy bombázott a kapuba, hogy a labda a lécről vágódott a hálóba, 1-1gól
9.percWedgbury-t borította fel Martis a tizenhatoson belül, a játékvezető tizenegyest ítélt. Molnár kapott sárga lapot reklamálásért.sárga lap
9.percA labdának Ferenczi futott neki, ám Hamar kiütötte az erőtlen próbálkozást, a berobbanó Fitos azonban a bal alsó sarokba lőtt, úgy, hogy a labda a kapusról vágódott a hálóba, 2-1.gól
13.percBardi kapott sárgát, mert nem hagyta elvégezni egy Fradi-szabadrúgást.sárga lap
14.percEgy jobbról beívelt labda Wedgbury fejét találta meg, a szélső azonban 2 méterrel fölé fejelt.
15.percKényszerű csere a Bőcsnél: Szakszon helyett Vass a pályán.csere
24.percMorrison kapott sárga lapot egy elkésett belépőért.sárga lap
25.percFitos iramodott meg a jobb oldalon, lefutotta védőjét, majd az ötös sarkához érve célba vette a hosszú sarkot, a labda azonban kipattant a kapufa tövéről.
27.percÚjabb ferencvárosi gól: egy mintaszerű akció végén Fitos jobbról, a tizenhatos szélétől adta be a labdát, Ferenczi egyedül emelkedett, és 7 méterről a jobb sarokba fejelt, 3-1.gól
29.percEgy bal oldali szabadrúgást nem beíveltek, hanem lövésre gurítottak a vendégek, Lipták azonban 18 méterről alaposan a bal felső sarok mellé tüzelt.
39.percKoszó cselezett befelé jobbról, 20 méteres, ballábas lövése azonban veszélytelenül gurult el a bal alsó sarok mellett.
42.percIrhás rúgta fel Ashmore-t, sárga lap.sárga lap
43.percShaw kapott hosszú indítást a középpályáról, a labda azonban a támadást követő Wedgbury elé került, aki 14 méterről, a kissé korán elvetődő Hamar mellett a kapu közepébe gurított, 4-1.gól
45.percLipták is besárgult.sárga lap
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percElkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percFitos esett el a tizenhatoson belül Irhás mellett, meglehetősen gyanús körülmények között, de a Fradi középpályása kapott sárgát reklamálásért.sárga lap
52.percMolnárt George váltotta.csere
53.percIrhás 30 méteres bombáját szögletre tolta Holczer.
54.percAshmore is elvállalta távolról, Hamar csak kiöklözni tudta a középre tartó lövést.
61.percMorrison 30 méteres lövése fél méterrel a bal felső sarok fölött zúgott el.
67.percFitos passza után Shaw fordult kapura, 12 méteres lövése azonban pontatlan volt.
70.percAshmore balról, szabadrúgásból ívelt középre, amely után a labda kis híján úgy is a bal felső sarokba pattant, hogy útközben Dragóner feje és Shaw lába mellett is elsuhant.
73.percBardit váltotta Ondó.csere
76.percFitos helyére Tóth Bence állt be.csere
80.percShaw helyett Robertson jött be.csere
84.percAshmore-tól kapott labdát Tóth Bence, a fiatal középpályás 23 méteres lövésében azonban nem volt elég erő.
85.percCséke kapott sárgát, miután felrúgta Robertsont.sárga lap
85.percMorrison helyett Abdi állt be.csere
87.percOndó került lövőhelyzetbe, ám rosszul találta el a labdát, így oda lett a helyzet.
89.percAbdi osont befelé balról, 10 méteres, jobb lábbal elcsavart lövése azonban kipattant a bal oldali kapufa tövéről.
90.percAshmore 20 méteres, jobb alsó sarokba tartó szabadrúgását Hamar bravúrral védte.
91.percAbdi kapott sárgalapot.sárga lap
92.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Bobby Davison: - A második mérkőzésünkön vagyunk túl, a játék még nem az igazi. Az első félidőben jól játszottunk, kihasználtuk a helyzeteket, ezzel elégedett lehetek. A második játékrész már nem úgy alakult, ahogy terveztük, feljött az ellenfél, igaz voltak helyzeteink, de kimaradtak. Azt gondolom, hogy egyre jobb lesz a játékunk. Ugyan hat ponttal vezetünk, de nem nyugodhatunk meg, hiszen 13 forduló még hátra van, sok minden történhet.

Tóth László: - Az első félidőben lerendeztük magunkat, olyan szituációk után kaptunk gólokat, amire készültünk. Az egyébként stabil belső védelmünk ezúttal nem azt hozta, amit vártam. A második félidőben minden mindegy alapon játszottunk, talán nem is rosszul, de nem volt átütőerő a játékunkban. Most azt kellene mondanom, hogy messze még a bajnokság vége, ledolgozható a hat pont, de anélkül, hogy megsérteném az NB II-es csapatokat, nem hiszem, hogy bárki is meg tudná állítani ezt a Ferencvárost. Nagyon el kellene bambulniuk ahhoz, hogy innen ne nyerjék meg a bajnokságot.