Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Bendik Gábor (Berettyán Péter, dr. Kulcsár Judit)
Bőcs KSC: Szabó Á. - Koszó, Cséke, Martis, Vass L. - Irhás, Póti (Lipták, 46.), Ur, Ondó (Menougong, 57.) - Bardi (Molnár Zs., 75.), Urbin. Vezetőedző: Tóth László.
Cegléd: Sánta - Tóth A., Buzás, Miklósvári, Juhász - Fehér B., Horváth D., Szabó Z., Ladóczki (Olasz, 77.) - Selei, Medgyesi. Vezetőedző: Ványi Zsolt.
Bőcs KSCCegléd
  Gól: Bardi (29.)
  Sárga lap: Urbin (48.), Irhás (58.), Molnár (79.)Juhász (32.), Buzás (61.)
  Jók: Irhás, Bardi, Martis, VassBuzás, Szabó Z.
1.percMegkezdődött a mérkőzés a Bőcs zöldben, a Cegléd kékben van.játékvezető
7.percIrhás jobboldali beadását Cséke fejelte kapura, Sánta biztosan ölelte magához a labdát.
9.percHorváth fordult le a 16-oson belül védőjéről, majd a hosszú sarok felé lőtt, Martis rúgta ki a kapu felé tartó labdát.
10.percVass bombázott bal szélről, lövése szögletre pattant.
11.percA szöglet után Cséke maradt a földön, egyenlőre ápolják.
12.percBardit vágták fel a kaputól 19méterre, azonban Irhás a szabadrúgást a sorfalba lőtte. Közben visszatért Cséke a pályára.
19.percOndó szögletét Cséke fejelte a kapu mellé.
27.percIrhás bedobását fejelte a kapu fölé Cséke.
29.percVass ment el két ember mellett a bal szélen majd középre lőtt, ahol az érkező Bardi 6 méterről a kapu közepébe lőtt, 1-0.gól
32.percJuhász vágta fel Pótit, sárga lapot kapott.sárga lap
35.percBardi keresztlabdáját lőtte el kapásból Irhás 20ról, azonban lövése lecsúszott, középen pedig Ondó indult volna.
42.percVass kavart bal szélen majd passzolt és ferúgták, a játékvezető nem adott előnyszabályt pedig Ondó tisztán kapta a labdát. A szabadrúgást Ondó fölé rúgta.
43.percOndó kapott jó labdát amit 17ről el lőtt, Sánta védte a lövését.
45.percBendik játékvezető lefújta az első félidőt.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percPóti helyett Lipták állt be.csere
48.percUrbin kapott sárgát.sárga lap
57.percOndó helyett Menougong állt be.csere
58.percIrhás rúgta el a labdát egy leshelyzet után, sárgalap.sárga lap
61.percBuzás kapott sárgát szövegelésért.sárga lap
64.percIrhás kapott jó labdát Menougongtól, majd a 16-oson belül a kapu előtt keresztbe lőtt, Bardinak hosszú volt a labda.
75.percBardi helyett Molnár állt be.csere
77.percCseréltek a vendégek Ladóczki helyett Olasz állt be.csere
78.percBőcsi kontra után Menougong passzolt Koszóhoz jobb szélen, majd középre lőtt, Sánta megfogta a beadást Urbin elől.
79.percMolnár kapott sárgalapot.sárga lap
88.percSzabó tolta szögletre a vendégek egyik lövését.
89.percKontrázott a Bőcs, Lipták adott nagy labdát Menougongnak aki végig vezette a pályán majd a kapussal szemben óriási helyzetben a jobb kapufa mellé gurított.
92.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Tóth László: - Tavaszal viszonylag gyengébben teljesítő két csapat közül nekünk sikerült begyűjteni a három pontot.

Ványi Zsolt: - Küzdelmes mérkőzést játszottunk, úgy érzem a döntetlen benne volt a mérkőzésben.