Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 500 néző.
Játékvezető: Takács János (L Tóth Lajos, Tóth István)
Bőcs KSC: Hamar - Koszó, Cséke, Martis (Nyírcsák, 84.), Ur - Menougong, Irhás, Póti (Ondó, 62.), Vass - Urbin, Bardi (Vasas, 80.). Vezetőedző: Tóth László.
Kazincbarcika: Botló - Hanász, Bányai, Kovács R., Sebők (Engi, 60.) - Kerékgyártó, Kovács P., Kerekes, Zimányi (Nagy T., 21.) - Stevica, Binder (Máthé, 62.). Vezetőedző: Koleszár György.
  Gól: Vass (14.), Menougong (85.)Stevica (89.), Máthé (92.)
  Sárga lap: Póti (42.), Irhás (43.), Ur (48.), Ondó (67.), Vass (76.), Koszó (88.)Zimányi (13.), Bányai (56.), Kerékgyártó (79.)
  Piros lap: Irhás (90.)
  Jók: Vass, Menougong, Urbin, MartisBányai, Kerékgyártó, Kovács P., Kovács R.
1.percMegkezdődött a megyei rangadó, a Barcika hozta játékba a labdát. A vendégek fehérben a hazaiak zöldben vannak.játékvezető
4.percBardi kapott papír labdát Irhástól, aki kapásból próbált lőni, de nem találta el a labdát.
7.percBarcikai szöglet után, Kerékgyártó fejelt tisztán a kapu fölé 9 méterről.
13.percZimányi rántotta le Urbint a kaputól 17 méterre, sárgalap.sárga lap
14.percA szabadrúgást Bardi végezte el, ami a sorfalon megpattant pont a bal oldalon üresen hagyott Vass elé, aki 10 méterről estében a háló közepébe lőtt, 1-0.gól
21.percCseréltek a vendégek, Zimányi helyett Nagy T. állt be.csere
23.percIrhás nagy bedobása után, Bardi passzolt Urbinhoz, aki védőjéről lefordult, majd 15 méterről fölé lőtt.
31.percBőcsi támadás után Irhás vette át a labdát bal szélen majd középre lőtt, ahol Bardi érkezett és előre ugorva a jobb felső sarok mellé fejelt.
37.percUr próbálkozott 23 méterről, lövése a jobb felső sarok fölé tekeredett.
42.percPóti kapott sárgát lökésért.sárga lap
43.percIrhás is besárgult.sárga lap
44.percUrbin passzolt Bardi elé, aki Menougongot ugratta ki a leshatáron, a játékvezető viszont lefújta az akciót.
45.percVége az első félidőnek.
46.percMegkezdődött a második félidő, csere nem történt.játékvezető
47.percIrhás keresztlabdáját Vass fejelte Bardihoz, akinek a kezére pattant a labda.
48.percUr kapott sárgalapot.sárga lap
49.percBőcsi támadás után Urbin passzolta ki jobb szélre a labdát Menougonghoz, aki becselezte magát az ötösön belülre és a rövid felső sarok mellé bombázott.
50.percIrhás nagy bedobása után a kipattanó labdát Koszó bombázta 17 ről a jobb kapufa mellé.
53.percKovács P. lőtt 22 méterről jobbal a jobb kapufa mellé.
54.percBarcikai kontra után Binder lőtt 23 méterről, Hamar bravúrral tolta ki a labdát.
56.percBányai rúgta fel Urbint, sárgalap.sárga lap
60.percSebőköt váltotta Engi.csere
62.percMindkét csapat cserélt, Póti helyett Ondó, a másik oldalon pedig Binder helyett Máthé állt be.csere
67.percOndó kapott sárgalapot.sárga lap
68.percEngi passzát Stevica 6 méterről lőtte kapura, Hamar bravúrral rúgta ki a labdát.
71.percKerékgyártó fejelt szögletből, Irhás a gólvonalról fejelte ki a labdát.
73.percVass tört be bal szélen a 16 oson belülről majd középre passzolt. A labda felpattant Ondó elé, aki kapura fejelt, Botló bravúrral védett.
76.percVass kapott sárgát, mert elrúgta a labdát sípszó után.sárga lap
79.percKerékgyártó is besárgult.sárga lap
80.percBardi helyett Vasas állt be.csere
84.percMartis megsérült, helyette rögtön beállt Nyírcsák.csere
85.percJobb szélen Vasas cselezgetett, de elvesztette a labdát, majd Máthé visszaadta neki. A középre adott labdát Hanász nem tudta kirúgni, így Menougonghoz került, aki felnézett és 14 méterről a kapu jobb felső sarkába emelt, 2-0.gól
88.percKoszó kapott sárgát, a Barcika büntetőt.sárga lap
89.percA 11-est Stevica magabiztosan lőtte a kapu közepébe a labdát, 2-1.gól
90.percIrhás megkapta második sárgalapját így hamarabb mehetett zuhanyozni.piros lap
92.percA Barcika kihasználta az emberelőnyt, jobb oldali beadás került Máthé elé, aki tisztán maradt és a kapus mellett a kapuba lőtte a labdát, 2-2.gól
93.percVége a mérkőzésnek, jó iramú találkozó volt. A második félidőben egyenrangú ellenfele volt egymásnak a két csapat, a vendégek pontszerzéséhez viszont nagy szerencse kellett.játékvezető

Tóth László: - Egy megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből, ebben közrejátszott a jogos kiállítás és a sérülések, ami miatt úgy kellett váltanom, ahogy nem szerettem volna.

Koleszár György: - Küzdelmes sok sárgalapot hozó mérkőzésen igazságos a döntetlen.