Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Játékvezető: Fajkusz Gábor (ifj. Kormányos Gábor, Viczián Mátyás)
Bőcs KSC: Hamar - Koszó, Martis, Ur, Molnár - Vass, Póti, Vasas (Orlóczki, 92.), Ondó (Menougong, 54.) - Urbin, Bardi (Szakszon, 88.). Vezetőedző: Tóth László.
DVSC-DEAC: Verpecz - Nagy Z., Kardos, Szűcs I., Hugo - Nagy R., Spitzmüller, Demjén (Bódi, 46.), Korhut - Vinicius (Lucas, 69.), Dudu (Faggyas, 69). Vezetőedző: Kondás Elemér.
Bőcs KSCDVSC-DEAC
  Sárga lap: Martis (2), Vass (75.), Molnár (78.), Szakszon (90.)Korhut (16.), Faggyas (73.)
  Jók: Vasas, Hamar, Ur, Molnár Zs.Spitzmüller, Kardos, Nagy Z.
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést, a vendégek pirosban, a Bőcs zöldben játszik.játékvezető
2.percNagy R. felrúgásáért Martis kapott sárgalapot.sárga lap
3.percDudu került helyzetbe a 16-oson belül, majd kapura lőtt. Hamar bravúrral hárított, és a kipattanót is megfogta amit újra Dudu rúgott el.
5.percVasas indult meg jobb szélen a pálya közepe felé, két embert kicselezett, majd felrúgták. A szabadrúgást Ondó lőtte a sorfalba.
8.percDudu kapott jó labdát, majd 14 méterről a kapufát találta el.
10.percMartis előreívelt labdáját Bardi fejelte le Urbin elé, aki Kardos mellett elhúzta a labdát és óriási helyzetben a kimozduló Verpecz fölött épphogy a kapufa fölé emelt.
16.percKorhut vágta fel Vasast a 16-ostól 2 méterre, sárgalap.sárga lap
17.percA szabadrúgást Bardi bombázta a rövid kapufa mellé.
26.percPóti tört be jobb szélen a 16-oson belülre, majd másodszorra sikeresen adta be a labdát Urbin fejére, aki 10 méterről fejelt, Verpecz lekapta biztosan a labdát.
34.percA kezdeti gyors játékhoz képest alább hagyott az iram, egyenlőre mindkét oldalon voltak helyzetek, de kihasználatlanok.
36.percDudu fordult le védőjéről, majd 13 méterről lőtt, Hamar bravúrral hárított.
38.percOndó lőtt 23 méterről, Verpecz óriási bravúrral hárított.
45.percVége az első félidőnek. Küzdelmes jó iramú és szinvonalú mérkőzésen eddig mindkét kapu előtt adódtak helyzetek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percDemjén helyett Bódi állt be.csere
54.percCserélt a Bőcs Ondó helyett Menougong állt be.csere
64.percDudu lőtt 17 méterről a kapu fölé.
69.percBőcsi kontratámadás után Koszó beadását Bardi pörgette le a kapu előtt, amit Menougong lőtt a kapu mellé.
69.percKettős csere a Debrecennél, Vinicius helyett Lucas, Dudu helyett Faggyas állt be.csere
70.percBódi bombázott 15 méterre a kaputól egy vendég támadás után Hamar óriási bravúrral védett.
73.percFaggyas vágta fel Urt, sárgalap.sárga lap
74.percBőcsi támadás után Vass tört be a 16-oson belülre majd középre passzolt labdája Bardi elé került, aki már csak a kapu mellé tudott lőni.
75.percVass kapott sárgalapot.sárga lap
78.percMolnár kapott sárgalapot.sárga lap
82.percBardi kapott jó labdát Urbintól, az alapvonalig vezette a labdát, majd Verpecz mellett a kapu előtt keresztbe lőtt.
85.percSzűcs fejelt 8 méterről Debreceni szöglet után a kapu fölé.
88.percBardi helyett Szakszon áll be.csere
90.percSzakszon kapott sárgalapot.sárga lap
92.percVasas helyett Orlóczki állt be.csere
93.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Tóth László: - Sok hiányzónk volt, úgy érzem egy megerősített Debrecen ellen értékes a döntetlen.

Kondás Elemér: - Úgy gondolom a helyzetek alapján nyerni kellett volna, a végére egy küzdelmes mérkőzés alakult ki.