Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Szőts Gergely (Butkai Zsolt, Csák János)
Bőcs KSC: Hamar - Ur, Cséke, Martis, Vass - Menougong, Irhás, Molnár Zs. (Koszó, 69.), Vasas (Szakszon, 90.) - Bardi (Ondó, 76.), Urbin. Vezetőedző: Tóth László.
Vecsés: Gyenes - Máj, Ködöböcz, Kiskapusi, Molnár D. (Kósa, 85.) - Molnár V., Molnár I., Lukács B. (Hamar, 64.), Faragó - Folmer (Horváth Á., 73.), Kulcsár D. Vezetőedző: Détári Lajos.
  Gól: Bardi (21.), Menougong (24.)Kulcsár D. (41.)
  Sárga lap: Cséke (55.), Menougong (79.), Ur (80.)Faragó (55.), Kiskapusi (69.), Molnár I. (92.)
  Piros lap: Menougong (85.)
  Jók: Irhás, Bardi, Urbin, MenougongKiskapusi, Ködöböcz, Máj, Kulcsár D., Molnár I.
1.percA Vecsés kezdte a találkozót, a Bőcs kékben a Vecsés pirosban van.játékvezető
5.percEgyenlőre helyzetek nélkül zajlott az első 5 perc, ismerkednek a felek.
11.percBőcsi szöglet után Urbin fejelte le a labdát Irhás elé aki 16 méterről a bal felső sarok fölé bombázott.
12.percBardi kapott jó labdát, amivel betört a 16-oson belülre, majd lövését Gyenes védte.
20.percBőcsi kontra után Menougong passzolta be jobb szélről középre a labdát, ahol Bardi érkezett és óriási helyzetben a rövid kapufára tudta lőni a labdát.
21.percBőcsi szöglet után középen megcsúsztatott labdát Bardi fejelt 4 méterről a kapuba, 1-0.gól
24.percMolnár D. -től Menougong megszerezte a labdát, majd Gyenest kicselezve 11 méterről a kapu közepébe gurított, 2-0.gól
30.percUrbin kapott jó labdát a 16-oson belül, Gyenest kimozgatta kapujából, majd Bardihoz passzolt, aki háttal állva sarokkal lőtt a kapu mellé.
34.percMenougong lódult meg jobb szélen, három embert kicselezve adott középre, ahol Urbin hosszan levett labdáját kirúgták a védők.
40.percIrhás Urbin összjáték után Urbin lőtt kapura, Gyenes biztosan védte a lövést.
41.percVáratlanul szépített a Vecsés, Kulcsár D. kapott jó labdát a 16-oson belülre, amit Hamar mellett a bal alsó sarokba lőtt, 2-1.gól
45.percVége az első félidőnek, jobban játszik a Bőcs, a Vecsés viszont egy váratlan helyzetből szépített.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő, egyenlőre egyik csapat sem cserélt.játékvezető
48.percKulcsár készített le egy labdát a 16-osnál érkező Máj elé, aki a kapu fölé bombázott.
49.percUrbin próbálkozott lövéssel két védő szorításában, azonban a kapus biztosan fogta a lövést.
55.percCséke és Faragó kapott sárgalapot kakaskodásért.sárga lap
60.percUrbin indult meg bal szélről, majd Bardihoz passzolt, aki a kilépő Menougong elé tette a labdát. A kameruni játékos viszont gyengén a kapu felé lőtt.
64.percFaragót váltotta Hamar.csere
69.percKiskapusi vágta fel Bardit, sárgalap.sárga lap
69.percMolnár Zs. helyett Koszó állt be.csere
72.percHamar jobb oldali szabadrúgását Kiskapusi fejelte tisztán, óriási helyzetben a kaputól 6méterről, bedobásra.
73.percÚjabb csere a vendégeknél, Horváth Á. állt be Folmer helyett.csere
76.percBardi helyett Ondó állt be.csere
79.percMenougong kapott sárgalapot.sárga lap
80.percÚjabb szabálytalanság ezúttal Ur kapott sárgát.sárga lap
85.percMenougong megkapta második sárgalapját mivel sípszó után elrúgta a labdát, ezért a játékvezető kiállította.piros lap
85.percMolnár D. helyett Kósa állt be.csere
90.percVasas V.-t Szakszon váltotta.csere
90.percA játékvezető 4 percet hosszabbít.
92.percA vendégektől Molnár I. kapott sárgát feltartásért.sárga lap
94.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Tóth László: - Első félidő az őszünket (mely örömteli volt), második félidő a tavaszunkat (mely elég kínos volt) tükrözte.

Détári Lajos: - Nehéz ilyenkor mit mondani, mivel két védelmi hibából kaptunk gólokat, után jól játszottunk, voltak lehetőségeink, mégis kikaptunk.