Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Gyarmati II. Tibor (Farkas Balázs, Varga Ferenc)
Bőcs KSC: Szabó Á. - Vass L., Cséke, Martis, Molnár Zs. - Vasas, Póti (Lipták, 54.), Irhás, Menougong (Szakszon, 63.) - Urbin (Bardi, 54.), Ondó. Vezetőedző: Tóth László.
Békéscsaba: Máthé - Borbély, Futaki, Rubus, Horváth T. - Sajben (Bakró, 58.), Kovács T. (Ursz, 69.), Brlázs, Szeverényi (Bagyinszki, 87.) - Pozsár, Bernáth. Vezetőedző: Belvon Attila.
Bőcs KSCBékéscsaba
  Sárga lap: Cséke (81.)
  Jók: Vasas, Martis, Szabó Á., VassRubus, Borbély, Futaki, Pozsár, Bernáth, Máthé
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést sárga-kékben, a Békéscsaba lila szerelésben van.játékvezető
7.percBőcs próbálja az irányítást a kezébe venni, egyenlőre helyzetek nélkül telik a mérkőzés.
8.percA mérkőzés első helyzete, Ondó szögletét Urbin fejelte tisztán 10 méterről kapura, azonban Máthé jó helyen, volt is kiütötte. A kipattanót Csékére rúgták a védők, ami a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
12.percPozsár ugratta ki Bernáthot bal szélen, aki a 16-oson belülre vezette a labdát és 13 méterről a jobb felső sarok mellé bombázott.
13.percVasas lőtt 22 méterről kapásból a bal összekötő helyéről a jobb felső sarok mellé.
18.percOndó lőtt 32 méterről egy szabadrúgást a bal kapufa mellé. A lövés veszélyesen csapódott.
22.percMenougong adott jó labdát Urbinnak, aki a 16oson belül lefordult majd a bal kapufa mellé lőtt. A lövésbe még beleértek a védők.
23.percA szöglet után a labda mindenki előtt elszállt a kapu előtt, pedig Vass és Martis is érkezett.
31.percIrhás kapott jó labdát a 16-oson belül, majd az alapvonalig vitte a labdát és középre passzolt, ahol Ondó érkezett és a kicsit hosszú labdát a kapu mellé lőtte. A hosszún tisztán érkezett Vasas Viktor.
32.percCséke ívelte fel a labdát Urbinhoz, aki a kaputól 15 méterre levette, majd lefordult és a kapu fölé lőtt.
40.percVisszább esett az iram, középpályán küzdenek a játékosok.
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percA Békéscsaba játékba hozta a labdát, ezzel megkezdődött a második félidő.játékvezető
48.percOndó bal oldali beadását Cséke fejelte a kapu mellé.
51.percSajben tört be a 16 oson belülre bal szélről, majd 11 méterről lőtt, Szabó bravúrral hárított.
54.percKettős csere a hazai oldalon, a jól játszó Póti helyett Lipták állt be, míg Urbint Bardi váltotta.csere
55.percBőcsi támadás után kontrázott a Békéscsaba, Bernáth vezette tisztán a labdát a kapura, Szabó óriási bravúrral lábbal védett.
58.percSajben sérült meg a vendégeknél, rögtön le is cserélték, helyette Bakró állt be.csere
63.percSzakszon állt be Menougong helyett.csere
64.percVasas adott középre Ondóhoz, aki átvette a labdát, majd a lövés előtt szerelték, ha kapásból próbálkozik veszélyes lehetett volna.
68.percOndó 18 méteres szabadrúgásába Máthé ért bele, a labda a gólvonal előtt gurult végig, majd a bal kapufánál hagyta el a játékteret.
69.percCseréltek a vendégek Kovács T. helyett Ursz állt be.csere
70.percMolnár ugratta ki Vasst, aki kicsit kisodródva 12 méterről a jobb kapufa mellé bombázott.
71.percCséke kísérte be Bernáthot a 16 oson belülre, majd rosszul fejelt a labdába, így Bernáth próbálkozott, háttal a kapunak alig ollózta a bal kapufa mellé a labdát.
81.percCséke rántotta le a vendégek támadóját, sárgalap.sárga lap
83.percSzakszon jobboldali beadását Bardi fejelte Máthé kezébe 9 méterről.
86.percBékéscsabai kontra után Szabó óriási bravúrral védte ki Bernáth 6 méteres kapás lövését.
87.percCseréltek a vendégek Szeverényi helyett Bagyinszki állt be.csere
91.percOndó rúgott kapura 16 méterről, Máthé biztosan fogta a lövést.
92.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Tóth László: - Tavaszi teljesítményünkre az i-re feltettük a pontot. Még annyi szerencsénk lehet, hogy jövőhéten az i-ről lekerülhet a pont.

Belvon Attila: - Bár a Bőcsnek is voltak lehetőségei, hiányérzetem van, a kapussal szembeni helyzeteinket nem sikerült kihasználni, de az 1 pont miatt sem, kell bánkódnunk.