Helyszín: Budapest, Sport utca 2. , 200 néző.
Játékvezető: Berke Balázs (Kepe Arnold, Tóth István)
BKV Előre: Kóré - Molnár A., Hammer (Mayer, 69.), Török S., Forró - Halgas (Gulyás, 76.), Galántai (Bányai, 80.), Baranyai, Benke - Csopaki, Varga E. Vezetőedző: Rácz László.
Bőcs KSC: Szabó Á. - Ur, Martis (Nyírcsák, 85.), Póti, Szakszon - Menougong (Orlóczki, 87.), Irhás, Lipták, Vass - Urbin, Ondó. Vezetőedző: Tóth László.
BKV ElőreBőcs KSC
  Gól: Csopaki (21.), Molnár A. (36.), Gulyás M. (81.)Ondó (10.)
  Sárga lap: Török S.(82.), Halgas (50.), Galántai (62.), Gulyás M. (82.)Lipták (17.), Ur (50.), Szakszon (53.), Vass (87.)
  Jók: Csopkai, Török, VargaLipták, Szabó, Ondó
10.percMenougong ment el a bal szélen, majd középre adott labdáját 12 méterről a kapu közepébe lőtte, 0-1.gól
21.percA vendég 16-os előtt egy lepörgetett labdát 22 méterről Csopaki a bal felső sarokba lőtte, 1-1.gól
36.percHazai jobb oldali szöglet után az üresen hagyott Molnár A. 9 méterről fejelt a kapuba, 2-1.gól
81.percA vendégvédelem között kilépő Gulyás a kapus mellett 14 méterről a jobb sarokba lőtt, 3-1.gól

Rácz László: - Gratulálok a csapatnak a nyolcadik helyhez. Egy jó együttest sikerült legyőznünk.

Tóth László: - Összességében egy szép bajnoki évet zártunk le. A mai naptól már a következő idényre kell koncentrálni.