Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Játékvezető: Kassai Viktor (Márton Zsolt, Fehér Gyula)
Bőcs KSC: Matkó – Almási (Jeremiás, 70.), Martis, Molnár Zs. (Varga Z., 61.), Török – Siróczki, Irhás, Jeney, Kóka, Szakszon – Urbin (Gaál, 74.). Vezetőedző: Tóth László.
Szolnok: Rézsó – Urbán-Szabó, Antal G., Balogh F., Gohér – Pintér L., Domokos (Szoboszlai, 76.), Ulviczki, Szalai – Remili, Farkas K. (Benedek, 89.). Vezetőedző: Vígh Tibor.
Bőcs KSCSzolnok
  Gól: Irhás (90.)Antal (49.), Antal (69.)
  Sárga lap: Martis (74.)Ulviczki (66.)
  Jók: Szakszon, Martis, KókaAntal, Ulviczki, Pintér, Szalai, Farkas, Remili
49.percAntal 28 méterről szánta el magát lövésre, a labda lepattant a kapu előtt, majd a háló közepébe csapódott, 0-1.gól
69.percAntal másodszor is meglepte a védelmet, ezúttal 26 méterről vette be a bőcsi kaput, 0-2.gól
90.percEgy védelmi hibát kihasználva Irhás bombázott 12 méterről a kapu bal felső sarkába, 1-2.gól

Tóth László: - A második olyan mérkőzésünk, amin szentül meg vagyok győződve, hogy ha én védek, nem kapunk gólt.

Vígh Tibor: - Tegnap a Kecskemét magadta a lehetőséget ezért ma mindenképp győzni akartunk, úgy érzem megérdemelten nyertünk.