Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 250 néző.
Játékvezető: Farkas Ádám (Kelemen Attila, Varga Gábor)
Bőcs KSC: Szabó Á. - Szakszon, Szeles (Ondó, 83.), Ur, Vass - Siróczki, Fodor, Lipták, Vasas (Hadházi, 65.) - Urbin, Zsarnai (Stevica, 46.). Vezetőedző: Tóth László.
Szolnok: Farkas B. - Molnár Z., Hegedűs Gy., Balogh P., Mile (Antal, 75.) - Belényesi (Kormos, 82.), Hevesi-Tóth, Kovrig, Csehi - Kotula (Bardi, 63.), Tóth M. Vezetőedző: Vágó Attila.
Bőcs KSCSzolnok
  Gól: Tóth M. (81., 11-ből)
  Sárga lap: Vass (69.), Szeles (75.), Szakszon (80.)Hegedűs (58.), Bardi (88.)
  Jók: Szabó Á., Szakszon, Szeles, Lipták, UrbinTóth M., Csehi, Mile, Hevesi-Tóth, Molnár Z., Hegedűs
1.percMegkezdődött a mérkőzés, a Bőcs kékben, a Szolnok fehér szerelésben van.játékvezető
1.percRögtön helyzetbe került a hazai csapat, Farkas B. kezéből esett ki a labda egy beadás után, amit Fodor próbált kapura lőni, a helyzet végül kimaradt.
7.percSzolnoki támadás után Kotulához került a labda, először Ur mentett óriásit, majd Szeles mentette Kotula ujabb lövését.
14.percSzolnoki bedobás után Kotula vette le a labdát a 16-oson belül, majd visszapasszolt Kovrig elé, aki a kapu mellé lőtte a labdát 17 méterről.
19.percKörbejáratta a Szolnok a labdát a bőcsi 16-osnál majd Kovrig kapott jó passzt és 16 méterről lőtt, Szabó Á. óriási bravúrral hárított.
27.percHegedűs Gy. szabadrúgását Szabó Á. öklözte ki.
37.percKotula hozta fel a labdát, ezután Belényesivel játszott össze, majd 16os sarkától a jobb kapufa mellé lőtt.
41.percKontrázott a Bőcs, Siróczki ugratta ki jobb szélen Vasast, aki a 16-oson belül Molnár mellett középre adott, de Urbin és Zsarnai is lemaradt a veszélyes beadásról.
45.percVége a félidőnek, a Szolnoknak voltak eddig nagyobb lehetőségei, de mi is megszerezhettük volna már a vezetést.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő a Bőcs hozta játékba a labdát.játékvezető
46.percCserélt a Bőcs, Zsarnai helyett Stevica állt be.csere
48.percVasas szabadrúgását Ur csúsztatta 12 méterről kapura Farkas magabiztosan fogta meg a labdát.
50.percUr küzdött Kotulával, majd a szolnoki játékos a 16-oson belülre vezette a labdát és amikor lövésre szánta magát, Szeles szerelte.
54.percKovrig próbálkozott 18 méterről, lövése a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
56.percKovrig ugratta ki Tóth M.-t, aki kapásból lőtt, szerencsére eltörte a labdát így Szabó könnyen hárítani tudott.
58.percHegedűs kapott sárgalapot.sárga lap
63.percKotulát váltja Bardi.csere
65.percBőcsi csere: Vasas helyett Hadházi állt be.csere
66.percHadházi került jó helyzetbe, Vass passzolta vissza neki a labdát a 16-oson belül, amit kapásból a kapu fölé lőtt 12 méterről.
68.percBőcsi szöglet után a hosszú oldalon érkező Vass vette le a labdát majd középre emelt, amit Urbin fejelt Farkas kezébe.
69.percVass kapott sárgalapot.sárga lap
71.percÓriási helyzetben Bardi ért egy lecsorgó labdába, Szabó ismét nagyot védett.
73.percSzabó Á. nagy kirúgása után a 16-oson belül esett nagyot Stevica, majd Urbinhoz került a labda aki kapásból lőtt, sajnos nagyon mellé.
75.percSzeles kapott sárgát miután feltartotta Bardit.sárga lap
75.percAntal állt be Mile helyett.csere
80.percA 16-oson belül Ur szerelését Tóth Mihállyal szemben találta szabálytalannak a játékvezető. Szakszon kapott sárgát szövegelésért.sárga lap
81.percTóth Mihály biztosan lőtte a labdát a kapu bal sarkába, Szabó hiába érezte a sarkot, 0-1.gól
82.percCserélt a Szolnok, Belényesi helyett Kormos állt be.csere
83.percOndó váltotta Szelest.csere
84.percBőcsi támadás után Urbin lőtt 12 méterről, amit Farkas védett, majd a kipattanó Hadházi elé került, aki lövés helyett visszavette a labdát, így elmaradt az egyenlítő találat.
88.percBardi kapott sárgát miután sípszó után rúgta el a labdát.sárga lap
90.percSiróczki jobb oldali beadását Urbin fejelte a kapu fölé, akit Molnár Z. lökött el 8 méterre a kaputól. A játékvezető sípja néma maradt.
93.percVége a mérkőzésnek, nyert a Szolnok.játékvezető

Tóth László: - Egy rangadónál mindig fájó, ha kétes büntető dönti el, de nem tudunk mit tenni, tudomásul vesszük.

Vágó Attila: - Helyzeteinket rosszul használtuk ki, ezért igalmassá vált a mérkőzés, de teljesen megérdemelt a győzelem.