Helyszín: Budapest, Budafoki MTE Sporttelepe , 100 néző.
Játékvezető: Kovács J. Zoltán (Schuszter Roland, Makkosné Petz Brigitta )
MTK II: Horváth A. - Szurkos, Ladiszlai (Kelemen, 35.), Kornis, Forró - Kákonyi, Szabó Á. (Gál A., 46.), Hauser, Pál Sz. - Nikházi, Molnár M. (Dobó, 89.) Vezetőedző: Cseh András.
Bőcs KSC: Szabó Á. - Szakszon (Zsarnai, 62.), Szeles (Ondó, 71.), Nagy T., Ur - Siróczki, Fodor, Lipták, Vasas (Vass, 57.) - Urbin, Stevica. Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Nikházi (66.)
  Sárga lap: Kákonyi (52.), Gál (67.)Stevica (62.), Szeles (66.), Fodor (70.)
  Piros lap: Siróczki (79.)
  Jók: Hováth A., Kornis, Nikházi, Hausersenki
1.percMegkezdődött a mérkőzés, a Bőcs zöldben az MTK fehér szerelésben van.játékvezető
2.percLecsorgó labdát Nagy T. lőtte rá 15 méterről, amit a védők blokkoltak, nagy lehetőség volt.
5.percMolnár kapott jó labdát jobb szélről, majd átvétel után visszahúzta és 5 méterről lőtt, Szelesről szögletre ment a labda.
7.percStevica szerzett labdát miután az MTK hátul passzolgatott, az átvétel után rosszul pattant a labda így az óriási lehetőség elmaradt.
11.percUrbin lőtt 16 méterről Horváth biztosan fogta a labdát.
13.percBőcsi támadás után Fodor kapott vissza labdát, amit 19 méterről a kapu mellé lőtt.
22.percVasast vágták fel a kaputól 20 méterre, a szabadrúgást Siróczki lőtte be a kapu elé, amit Horváth kapott le Nagy T. elől.
24.percBőcsi szöglet után a hosszú oldalon Urbin vette le a labdát majd egy csel után lőtt, Horváth bravúrral védett.
26.percUrbin próbálkozott ismét 16 ról a védők szorításában ballal a kapu fölé lőtt.
31.percBőcsi jobb oldali szabadrúgás után egy MTK-s játékos ért bele a labdába, Horváth óriási bravúrral kapufára tolta a labdát.
32.percMTK kontra után Szakszon mellől bújt ki Molnár M. és kapura fejelt, Szabó magabiztosan fogta a labdát.
33.percVasas jobb oldali szögletét Nagy T. fejelte a jobb kapufa mellé.
35.percJobb oldali hazai beadást Kákonyi lőtt kapásból a bal felső sarok fölé.
35.percAz MTK-nál Ladiszlai sérült meg, helyette Kelemen D. állt be.csere
42.percSzakszon veszített el egy labdát a középpályán, az MTK kontrából veszélyes támadást vezetett, majd Ur mentett óriásit, amiben kisebb sérülést szenvedett, 1 percig ápolták, de tudta folytatni a játékot.
45.percVége az első félidőnek, a rekkenő hőségben mindkét oldalon voltak lehetőségek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percA hazaiak cseréltek Szabó Á. helyett Gál A. állt be.csere
48.percBőcsi támadás után bal szélről visszakészített labdát Fodor bombázta a kaputól 22 méterről a jobb kapufa mellé.
52.percKákonyi kapott sárgát.sárga lap
55.percMTK támadás után Szabó Á. védett óriási bravúrral.
56.percGyors MTK kontra után egy bal oldalról beadott labdát Nikházi lőtt 11 méterről a kapuba, 1-0.gól
57.percVasas V. helyett Vass L. állt be.csere
62.percZsarnai állt be Szakszon helyett.csere
62.percStevica kapott sárgalapot.sárga lap
66.percSzeles kapott sárgalapot mert kézzel ért a labdához.sárga lap
67.percGál A. kapott sárgalapot miután feltartotta Stevicát.sárga lap
70.percFodor is besárgult.sárga lap
71.percOndó jött be a sérült Szeles helyett.csere
73.percJobb oldali hazai beadás után Molnár fejelt kapura, Szabó Á. óriási bravúrral védett.
79.percSiróczki rúgott bele ellenfelébe a játékvezető ezért kiálltotta.piros lap
86.percNikházi cselezgetett a 16-oson belül, majd tiszta helyzetben a jobb kapufa mellé lőtt.
87.percBőcsi szöglet után a lepattanó Fodor elé került, aki 16ról a kapu fölé lőtt.
89.percMolnár M. helyett Dobó állt be.csere
90.percBőcsi szabadrúgás után Stevica elé került a labda, aki kapásból lőtt, Horváthról pattant ki a labda.
91.percVége a mérkőzésnek, a játékvezető csak 1 percet hosszabbított pedig, kiállítás és két sérülés is volt a második félidőben.játékvezető

Cseh András: - Nehéz mérkőzésre számítottunk, az is volt. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez.

Tóth László: - Rendkívül gyenge színvonalú mérkőzésen mindent elkövettünk azért, hogy ne szerezzünk még pontot se.