Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Sándor Csaba (L Tóth Lajos, Tóth István)
Bőcs KSC: Szabó Á. - Vass L., Szakszon, Nagy T., Molnár Zs. - Ondó, Hadházi (Szeles, 70.), Lipták, Menougong - Urbin, Szilágyi (Vasas V., 59.). Vezetőedző: Tóth László.
BKV Előre: Kóré - Molnár A., Hammer, Béress, Török S. - Mayer, Halgas (Petruska, 46.), Galántai, Baranyai - Makrai, Varga E. Vezetőedző: Rácz László.
Bőcs KSCBKV Előre
  Gól: Ondó (81.)
  Sárga lap: Lipták (6.), Hadházi (63.), Szabó Á. (90.)Galántai (14.), Molnár A. (16.), Török S. (48.)
  Jók: Szakszon, Ondó, Nagy T., Urbin, Molnár Zs.Baranyai, Kóré, Török
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést zöldben, a vendégek fehérben vannak.játékvezető
6.percLipták kapott sárgalapot, miután a 16 os sarkánál felrúgta a vendégek játékosát.sárga lap
7.percJobb oldali beadás után Baranyi fejelt kapura 5 méterről Szabó Á. bravúrral védett.
14.percGalántai kapott sárgát szövegelésért.sárga lap
15.percOndó kapott jó labdát a 16-oson belül, de 9 méterről lövését Kóré lábbal védte.
16.percMolnár A. vágta fel Szilágyit az alapvonaltól 2 méterre, sárga lapot kapott érte.sárga lap
17.percUrbin passzolt Ondóhoz aki 14 méterről lőtt, lapos lövését Kóré biztosan fogta.
19.percBőcsi szabadrúgás után a hosszú oldalon Urbin vette le a labdát majd középre emelt. A beadást Nagy T. fejelte a kapu közepébe a léc alá, Sándor játékvezető les miatt nem adta meg a találatot.
20.percTámad a Bőcs Szilágyi kapott jó labdát a 16-oson belül, majd egy lövő csel után lőtt, Kóré ismét bravúrral védett.
26.percUrbin lőtt a 16-os vonaláról, a lapos lövést a vendégek kapusa biztosan fogta.
33.percA kezdeti lendület után most alább hagyott az iram, eddig a Bőcs irányította a játékot, a vendégeknek egyetlen helyzetük volt.
37.percOndó szögletét fejelte Menougong 10 méterről a kapu mellé.
43.percTörök játszotta be magát a 16oson belülre, majd 9 méterről lőtt, Szabó bravúrral védett.
44.percHelyzet a hazai oldalon is, Molnár beadását vette le Szilágyi a 16-os sarkánál, majd egy csel után a jobb alsó sarok felé helyezett, Kóré bravúrral ütötte szögletre a labdát.
45.percVége az első félidőnek, a bőcsi csapatnak volt több helyzete, de még nem sikerült egyet sem értékesítenie.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percHalgas helyett Petruska állt be a BKV Előrénél.csere
48.percTörök S. kapott sárgát mezhúzásért.sárga lap
59.percSzilágyi helyett Vasas V. állt be.csere
63.percHadházi kapott sárga lapot.sárga lap
64.percMenougongot vágták fel bal szélen, a szabadrúgást Ondó végezte el, lövését Kóré csak másodszorra tudta megfogni.
70.percHadházi helyett Szeles állt be.csere
75.percBőcsi bedobás után Vass lőtt kapásból 22 ről kapura, a kapu mellé tartó labdába Menougong még beleért de nem volt veszélyes a lövés.
80.percBKV bal oldali beadását Hammer fejelte kapura, Szabó biztosan ölelte magához a labdát.
81.percMenougong passzolt Ondóhoz, aki betört a 16-oson belülre és 9 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1-0.gól
83.percOndó Urbin játszott össze a 16-oson belül, majd Urbin a védők szorításában a kapu fölé lőtt.
88.percBőcsi támadás után Menougong lőtt a 16-os vonaláról, a jobb kapufát találta el.
90.percVendég szöglet után veszélyesen fejelt Hammer, Szabó rajta volt a labdán.
90.percSzabó kapott sárgát időhúzásért.sárga lap
92.percVége a mérkőzésnek megérdemelten nyert a Bőcs.játékvezető

Tóth László: - Ez a győzelem többet ér számunkra mint 3 pont.

Rácz László: - Kevés helyzetünket nem tudtuk kihasználni, mi nem érdemeltünk egy pontot sem.