Játékvezető: Farkas Tibor (Varga Ferenc, Varga Gábor)
Mezőkövesd: Tajti N. - Toplenszki, Elek, Vámosi, Kaszás - Vitelki (Kovács P., 76.), Hegedűs, Cukic, Haburcsák (Binder, 65.) - Bogdány (Bene, 57.), Dávid Z. Vezetőedző: Huszák Géza.
Bőcs KSC: Szabó Á. - Vass L., Szakszon, Nagy T., Molnár Zs. - Menougong (Czirba, 81.), Ur, Hadházi, Urbin (Stevica, 46.) - Szilágyi (Ondó, 46.), Vasas. Vezetőedző: Tóth László.
MezőkövesdBőcs KSC
  Gól: Haburcsák (4., 48.), Dávid (13.), Hegedűs (60.) Bogdány (35.), Vámosi (44., 11-ből), Dávid (75.)Hadházi (69.)
  Sárga lap: Vámosi (6.), Elek (24.)Szakszon (34.), Szabó Á. (68.), Stevica (83.)
  Jók: az egész csapatVasas V.
1.percMegkezdődött a megyei rangadó.játékvezető
2.percMezőkövesdi jobb oldali szabadrúgás után Szabó Á. ütötte ki a labdát, amit a mezőkövesdiek támadója a kapu mellé lőtt.
4.percVitelki végzett el szabadrúgást, ami Vasstól pattant Haburcsák elé, aki 15 méterről a bal kapufára lőtte a labdát védhetetlenül, ami a kapuba pattant, 1-0.gól
6.percVámosi kapott sárga lapot.sárga lap
8.percSzilágyi bal oldali beadása alig suhant el a hosszú oldalon érkező Menougong előtt.
9.percVámosi lőtt 22 méterről, a lövés Molnárról szögletre pattant.
10.percA kisszöglet után a kövesdiek beadását Vasas fejelte ki.
12.percBőcsi támadás során Szilágyi passzolt Urbinhoz, aki 3 emberen is átment és 16 ról lőtt, sajnos a lövés lecsúszott, így Tajti biztosan hárított.
13.percÚjabb gólt szerzett a kövesd, Haburcsák futott el a jobb oldalon, majd beadása a hosszú oldalra szállt, amit Dávid 8 méterről magabiztosan értékesített, 2-0.gól
14.percKövesdi szöglet szállt át a hosszú oldalra, ahol a hazaiak egyik támadója lőtte el a labdát, Hadházi mentett a gólvonalról.
20.percSzakszon lépett fel középpályára a második gól után, azóta kiegyenlítettebb a játék.
24.percMenougong indult meg jobb szélen, majd megkerülős csellel próbálkozott, de Elek fellökte, sárga lap.sárga lap
25.percCukic lőtt 25 méterről Szabó Á. magabiztosan fogta a labdát.
28.percSzakszon indult meg középen, és 25 ről lőtt, a bomba erős löket alig kerülte el Tajti kapuját.
34.percSzakszon kapott sárga lapot.sárga lap
35.percVitelki 25 méteres szabadrúgását Szabó Á. bravúrral ütötte szögletre.
35.percA szöglet után a hosszú oldalról Toplenszki emelte vissza a labdát, amit Bogdány 3 méterről a kapu közepébe fejelt, 3-0.gól
37.percAz egyik pillanatban még Urbin cselezett a hazai 16-oson belül, a másikban a Kövesd kontrázott bal szélen, majd Bogdány lőtt tisztán a bal kapufa mellé.
40.percVámosi állította meg utolsó emberként Molnárt, a sárga elmaradt, a szabadrúgást Szakszon bombázta kapura, Tajti fogta a lövést.
43.percNagy T. rúgott oda a 16-os felől kifelé futó Haburcsáknak, a játékvezető büntetőt ítélt.
44.percVámosi végezte el a büntetőt, magabiztosan lőtt a bal alsó sarokba, 4-0.gól
45.percVége az első félidőnek, Liptákot nem tudják egyenlőre pótolni, de a többi játékos sem a legjobb teljesítményét nyújtja.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percKettős csere a bőcsi oldalon, Ondó állt be Szilágyi helyett és Urbint váltotta Stevica.csere
48.percVámosi ívelt előre egy labdát a saját 16-osától, a két bőcsi védő között Haburcsák lépett ki és a 16 oson belülről a kimozduló Szabó Á. felett a hálóba emelt, 5-0.gól
54.percOndó bal oldali 20 méteres szabadrúgása megpattant a sorfalon Menougong elé, aki teljesen tisztán, 8 méterről térddel a jobb kapufa mellé lőtt.
56.percOndó szögletét fejelték ki a védők, amit Szakszon kapásból a jobb kapufa mellé lőtt.
57.percBogdány helyett Bene állt be.csere
58.percStevica ugratta ki Ondót, aki Toplenszki mellett futva lőtt 15 méterről, a gyenge lövést Tajti fogta.
59.percOndó cselezgetett a 16-oson belül, majd 13 méterről a kapu felé lőtt.
60.percHaburcsák végzett el szabadrúgást a jobb összekötő helyéről, Hegedűs üresen vette le a labdát és 8 méterről a kapu közepébe bombázott, 6-0.gól
65.percHaburcsák helyett Binder állt be.csere
68.percSzabó Á. kapott sárgát.sárga lap
69.percOndó bal oldali szögletét Hadházi fejelte tisztán 10 méterről a jobb felső sarokba, 6-1.gól
75.percSzakszon végzett el gyorsan egy szabadrúgást a hazai 16-osnál, amiből a Kövesd kontrázott. Cukic ugratta ki Dávidot, aki Szabó Á.-t kicselezve a kapuba helyezett, 7-1.gól
76.percVitelki helyett Kovács P. állt be.csere
77.percMezőkövesdi támadás után Szabó Á. védett kétszer bravúrosan.
78.percOlyan 2 percet éltünk át a 16-oson belül, hogy a Mezőkövesd egy támadáson belül akár 4szer is gólt lőhetett volna.
79.percHadházi kapott jó labdát Stevicától, amit 16-ról a jobb kapufa mellé helyezett.
81.percCzirba állt be Menougong helyett.csere
83.percStevica kapott sárgát labdaelrúgásért.sárga lap
90.percVége a mérkőzésnek, megérdemelten nyert a Mezőkövesd.játékvezető

Huszák Géza: - Ilyen a futball, ma minden sikerült.

Tóth László: - Hármas sípszó után lezártam a mérkőzést. 7-1 es vereség után háromszor nyertünk már 1-0 -ra.