Helyszín: Debrecen, DEAC sporttelep , 200 néző.
Játékvezető: Varga László (Kelemen Attila, Fehér Gyula)
DVSC-DEAC: Verpecz - Ludánszki, Szélesi, Szűcs, Éles - Lucas, Spitzmüller, Korhut, Hugo (Bódi, 60.) - Rezes, Vinicius. Vezetőedző: Kondás Elemér.
Bőcs KSC: Szabó Á. - Ur, Nagy T., Molnár Zs., Vass - Ebala, Szakszon, Hadházi (Stevica, 89.) - Menougong (Vasas, 88.), Urbin, Szilágyi (Erdélyi, 81.). Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Spitzmüller (26.)Szilágyi (24.)
  Sárga lap: Ur (39.), Nagy T. (67.)
  Piros lap: Szabó Á. (80.)
  Jók: Spitzmüller, Lucas, KorhutSzilágyi, Hadházi, Vass
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést sárga-kék szerelésben, a hazaiak tiszta pirosban vannak.játékvezető
6.percDebreceni támadás után Spitzmüller lőtt 18 méterről a jobb kapufa mellé.
7.percÓriási helyzet alakult ki a hazaiak térfelén, bőcsi lövésbe Éles rúgott bele, de 20 méteres lövése a saját kapuja felé ment, amit Verpecz óriási bravúrral tolta kapufára, majd a labda a kapu mögé ment.
15.percVass kapott nagyszerű labdát bal szélen, majd 10 méterről a védő szorításában jobb külsővel a bal kapufa mellé lőtt.
16.percMenougong vesztett labdát saját kapujától 20 méterre, amit Éles szerzett meg majd lőtt, lövése telibe találta a jobb kapufát.
20.percDebreceni támadás után Spitzmüller lőtt kellemetlenül 20 méterről, Szabó Á. biztosan hárított.
23.percUr indult meg jobb szélen, majd két embert kicselezett és a 16-os előtt felvágták.
24.percA szabadrúgást Menougong adta be a középen érkező Szilágyinak, aki a bal alsóba fejelt, 0-1.gól
26.percHamar egyenlített a Debrecen, a 16-os előtt vesztettünk labdát, amit Spitzmüller 16-ról a kapus mellett a hálóba helyezett, 1-1.gól
27.percBal szélről adott be Hugo, amit Vinicius fejelt a bal kapufa mellé.
33.percKorhut lőtt 18 ról, Szabó Á. biztosan ölelte magához a labdát.
39.percUr csúszott oda távolról az ellenfél védőjére, sárga lap.sárga lap
43.percVinicius lőtt 20 méterről, Szabó szögletre tolta a lövést.
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő, egyenlőre nem cserélt egyik csapat se.játékvezető
51.percMenougong tört be a 16-oson belülre, majd kicsit kisodródva az oldalhálót találta el, belül ketten érkeztek.
52.percBal szélen Hugo lépett meg majd a 16-oson belülről lőtt, Szabó bravúrral védett de a labda visszapattant Hugohoz, aki középre passzolt, szerencsére bőcsi játékoshoz, aki felszabadított.
60.percBódi állt be Hugo helyett.csere
67.percNagy T. kapott sárga lapot.sárga lap
70.percBódi tört be a 16-oson belülre, két védőtt leültetett, majd lőtt, Szabó Á. bravúrral hárított.
72.percSzakszon vezette a labdát a középpályán, majd egy embert kicselezett és lőtt 25 ről. Verpecz magabiztosan fogta a labdát.
73.percDebreceni szöglet után óriási veszélyben volt a bőcsi kapu, Szabó Á. védett nagyokat.
75.percEbala jobb oldali beadását fejelték ki Menougong elé, aki a bal kapufa mellé bombázott.
80.percA játékvezető általános meglepetésre 5 méteres lest elengedett, majd a kapuból kimozduló Szabó Á.-ot kiállította, mert úgy ítélte meg hogy elsodorta a debreceniek támadóját Rezest. Piros lap! Kiállítás.piros lap
81.percErdélyi állt be Szilágyi helyett.csere
85.percNagyon nyom a DVSC, de tartja magát a Bőcs.
88.percVasas állt be Menougong helyett.csere
89.percStevica állt be Hadházi helyett.csere
93.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Kondás Elemér: - Sajnos nem játszottunk jól, ezt a csúszós pályára is foghatjuk. Voltak lehetőségeink, ezeket ki kellett volna használni.

Tóth László: - Debrecenben napjainkban bármely csapat ellen bravúr kategóriába tartozik pontot szerezni, igaz mi nyerni jöttünk.