Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Szabó Zsolt (Gyarmati II. Tibor, Varga Gábor)
Bőcs KSC: Erdélyi - Ur (Vass, 42.), Nagy T., Szakszon, Molnár Zs. - Szilágyi, Ebala, Lipták, Menougong (Vasas, 82.) - Urbin, Stevica (Ondó, 78.). Vezetőedző: Tóth László.
Cegléd: Vadon - Tóth M. (Burián, 74.), Miklósvári, Fekete A., Tóth A. - Kenderes, Rebecsák, Nagy A., Selei - Lendvai (Horváth D., 56.), Bubori (Gór, 61.). Vezetőedző: Simon Antal.
Bőcs KSCCegléd
  Gól: Urbin (44.), Menougong (55.)
  Sárga lap: Molnár Zs. (11.)Nagy A. (53.), Fekete (55.), Rebecsák (63.)
  Jók: Szakszon, Szilágyi, Menougong, Urbin, Stevicasenki
1.percMegkezdődött a mérkőzés, a Bőcs tiszta feketében a Cegléd sárga-kék szerelésben van.játékvezető
7.percSzakszon lőtt el 22 méterről egy szabadrúgást, az erős lövés a kapu fölé ment.
9.percMenougong jobb oldali beadását Szilágyi pörgette kapura, Vadon könnyen fogta a lövést.
11.percMolnár késett el egy becsúszásnál, sárga lap.sárga lap
14.percSzilágyi kapott jó labdát a bal szélen, a 16-oson tisztán levette, majd megtolta, de sajnos hosszan, így Vadon már blokkolni tudta a lövését.
18.percJobb szélen vezetett támadást a Bőcs, Stevicával kényszerítőzött Menougong, aki tisztán vezethette az összjáték után Vadon kapusra, majd miután eltolta mellette, az oldalhálóba lőtt.
29.percJobboldalon kapott labdát Ur, amit kapásból középre tett, Urbin a gyors lövést nem találta el, így elmaradt a gól.
35.percA tiszta helyzetben lévő Bubori elől mentett az utolsó pillanatban Molnár Zs.
38.percSzilágyi szerzett középpályán labdát, majd elakasztották, de miután felpattant rögtön lőtt, 20 méteres lövését Vadon vetődve hárította.
41.percBal oldali vendég beadás után Lendvai lőtt kapásból 13 méterről. Erdélyi biztosan fogta a lövést.
42.percVass L. állt be Ur helyett.csere
44.percKapu elé ívelt labdát Urbin a 11-es ponton maga elé tette, majd az elfekvő kapus mellett a jobb alsó sarokba pöccintett, 1-0.gól
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
53.percNagy A. kapott sárga lapot.sárga lap
54.percVass László találta el nagy helyzetben a bal kapufát, a kipattanót Urbin rúgta rá, amit Vadon megfogott.
55.percSzerencsésen pattant Menougonghoz kétszer is a labda. 14 méteres lövése a jobb kapufáról pattant be, 2-0.gól
55.percFekete is besárgult.sárga lap
56.percLendvai helyett Horváth D. állt be.csere
61.percBubori helyett Gór állt be.csere
63.percRebecsák kapott sárgát.sárga lap
65.percLipták vesztett labdát középpályán a vendégek Selei elé tálaltak, aki a 16-oson belül lőtt a kapu fölé.
67.percNagy Adrián jobb oldali szabadrúgását tolta Erdélyi szögletre.
71.percCeglédi bal oldali beadást Horváth D. fejelt el, Erdélyi biztosan fogta a középre tartó fejest.
72.percEzúttal jobb oldalon jött a Cegléd, szélről középre lőtt labdát ismét Horváth D. lőtt Erdélyi kezébe.
74.percCserél a Cegléd Tóth M. helyett Burián állt be.csere
78.percStevica helyett Ondó állt be.csere
80.percOndó bal oldali beadását Urbin rúgta 5 méterről kapura, Vadon lábbal hárított.
82.percMenougong helyett Vasas állt be.csere
90.percEbala vesztett labdát a 16-os előtt, amiből ceglédi lövés következett Erdélyi biztosan védett.
92.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Tóth László: - Hasonló játékerőt képviselő csapatok ellen mindig értékes a győzelem.

Simon Antal: - Rutinosabb csapat nyerte a mérkőzést.