Játékvezető: Fajkusz Gábor (ifj. Kormányos Gábor, Tőkés Róbert)
Baktalórántháza: Tóth N. - Szenes, Bodnár, Deák, Lévai - Vágó, Zámbori (Tolnai, 51.), Rákóczi (Tóth Sz., 64.), Orgován (Molnár L., 80.) - Kozma J., Szabó R. Vezetőedző: Illés László.
Bőcs KSC: Erdélyi - Vass, Nagy T., Szakszon, Molnár Zs. - Menougong (Hadházi, 81.), Lipták, Ebala, Szilágyi (Vasas, 71.) - Urbin, Stevica (Ondó, 56.). Vezetőedző: Tóth László.
BaktalórántházaBőcs KSC
  Gól: Urbin (24., 92.), Nagy T. (79.)
  Sárga lap: Szenes (14.), Bodnár (38.), Orgován (53.), Rákóczi (63.)Nagy T. (17.), Ebala (67.)
  Jók: Bodnár J., KozmaSzakszon, Nagy T., Urbin, Menougong
1.percMegkezdődött a mérkőzés verőfényes napsütésben. A Bőcs kék-sárgában, a Bakta tiszta fehér dresszben van.játékvezető
4.percStevicával szabálytalankodtak a hazai kaputól 20 méterre, a szabadrúgást Menougong adta be, ami alig szállt el a belül érkező bőcsiek feje fölött.
10.percBőcsi fölény, de egyenlőre komolyabb helyzet nem alakult ki.
14.percUrbint rántották le a 16-os vonala mellett, a baktaiak védője Szenes sárgát kapott. A szabadrúgást Szakszonnak gurították le, aki fölé bombázott.sárga lap
16.percSzilágyi indult meg középen a bal szélen Urbin várta tisztán a labdát, de a passz nem jutott el hozzá, nagy helyzet lett volna.
17.percNagy T. kapott sárgát szabálytalan becsúszásért.sárga lap
20.percMenougong kapott jó labdát jobb szélen, amit kapásból középre lőtt, Stevica elől mentettek szögletre a védők.
21.percMenougong szögletét a röviden érkező Ebala a kapu fölé fejelte.
24.percGóól! Menougong adott jó labdát Urbinnak, aki a 16-oson belül levette, majd lefordult védőjéről és 15 méterről a jobb sarokba lőtte, 0-1.gól
28.percBőcs vezetett kontrát, amiből Menougong jobb szélen ment el és Stevicához passzolt, aki betört a 16-oson belülre, de passza Urbinig nem jutott el.
31.percMenougong rúgott előre egy labdát, amit a 16-os sarkánál Urbin elhalászott a kapus elől, de kisodródott így nem tudta kapura lőni a labdát, a vissza passzra érkezők elől pedig mentettek a baktai védők.
35.percMenougong kapott nagyszerű labdát amivel tisztán vezette labdát, majd miután leszerelték jött a Bakta bal szélen. A középre ívelt labdát Kozma bombázta a jobb kapufára.
37.percBaktai szöglet után a kipattanót Lévai bombázta 25 méterről a bal felső sarok mellé.
38.percBodnár szaladt neki durván Stevicának, sárga lap.sárga lap
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
48.percBaktai támadás után többször is lövéssel próbálkoztak, de egyik sem jelentett komoly veszélyt.
52.percZámbori helyett Tolnai állt be.csere
53.percOrgován kapott sárga lapot.sárga lap
56.percOndó állt be Stevica helyett.csere
57.percMenougong tört be a hazai tizenhatoson belülre, majd egy csel után passzolni akart, de blokkolták.
61.percLipták lőtt 25 ről, a kapus biztosan fogta a lapos lövést.
63.percRákóczi kapott sárgát visszahúzásért.sárga lap
64.percTóth Sz. állt be Rákóczi helyett.csere
66.percUrbin ugratta ki Ondót, aki 100%-os helyzetben Tóth N. kezébe lőtt.
67.percEbala kapott sárgát.sárga lap
69.percOndó kapott 40 méteres indítást, akit a 16-os előtt gyanús szituációban szerelték.
71.percVasas állt be Szilágyi helyett.csere
73.percUrbin passzolt Vasashoz, aki 16 méterről állítás nélkül lőtt, Tóth N. védte a lövést.
76.percBőcsi támadás után Ondó lövése pattant Menougong elé, aki két védőtt elfektetett majd lőtt 13 méterről, a lövés egy védő lábáról fölé pattant.
77.percJobb oldali szöglet pattant Ebala elé, aki 14 méterről tisztán bombázta telibe a hazaiak kapusát.
79.percOndó jobb oldali szögletét a röviden érkező Nagy T. a bal sarokba fejelte, 0-2.gól
80.percOrgován helyett Molnár L. állt be.csere
81.percMenougong helyett Hadházi állt be.csere
89.percOndó kapott jó labdát amivel tisztán vezette kapura, Tóth N. lábbal védett, óriási lehetőség volt.
92.percOndó csúsztatott labdájával Urbin lépett ki, első lövése visszapattant hozzá, amit 7 méterről a kapu közepébe helyezett, 0-3.gól
92.percVége a mérkőzésnek megérdemelten nyert a Bőcs.játékvezető

Illés László: - Sajnos annyira gyengén játszottunk, hogy még egy félvállról vevő ellenfél ellen sem tudtuk felvenni a versenyt.

Tóth László: - Nagyon nehéz mérkőzés volt, annak ellenére hogy több góllal nyerhettünk volna a végjátékban.