Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Berger József (Forgács Attila, Sebestyén László)
Bőcs KSC: Szabó Á. - Ur, Szakszon, Molnár Zs., Vass - Szilágyi (Vasas, 65.), Hadházi, Lipták, Menougong - Urbin, Stevica (Ondó, 80.). Vezetőedző: Tóth László.
REAC: Illyés - Sallai, Cseri, Kapcsos, Varga Z. - Torma, Nyerges, Kovács B., Dancs (Koós, 55.) - Dobos A., Lipcsei. Vezetőedző: Nagy Sándor.
Bőcs KSCREAC
  Gól: Stevica (29.)Dancs (9.)
  Sárga lap: Molnár Zs. (7.), Lipták (74.), Urbin (79.), Vasas (88.)Sallai (20.), Dancs (43.), Varga Z. (44.), Dobos (57.), Kovács B. (85.)
  Jók: Szakszon, Stevica, Szabó Á., MenougongCseri, Kapcsos, Dobos
1.percA REAC kezdte a mérkőzést sárga - fekete dresszben, míg a Bőcs fehér szerelésben van.játékvezető
1.percA mérkőzés előtti melegítésnél Ebala megsérült így nem tudta elkezdeni a játékot, helyette Tóth László vezetőedző Hadházit nevezte a kezdőbe.
7.percMolnár Zs. mellett esett el Nyerges, amiért Molnár kapott sárgát.sárga lap
9.percREAC támadás után Dancs kapott egy paszt a 16-os előterében, egy lövőcsel után a jobb alsó sarokba helyezett, 0-1.gól
11.percSzilágyit állították meg bal szélen, szabadrúgás a Bőcs javára. A szabadrúgást Menougong adta be középre amit szögletre mentettek a vendég védők. A szögletből komolyabb helyzet nem alakult ki.
18.percSzabadrúgáshoz jutott a Bőcs a REAC kapujától 22 méterre, amit Szakszon végzett el, a lövése a sorfalról pattant vissza hozzá, amit a bal szélen belépő Szilágyihoz emelt. Szilágyi középre adott labdáját, Molnár elől fejeltek ki a védők.
20.percSallai vágta fel csúnyán Menougongot, a játékvezető sárgát adott érte.sárga lap
26.percMenougong kapott jó labdát, amit a 16-oson belül átvett, majd védőjét esernyő csellel próbálta kicselezni, ami nem sikerült.
29.percMenougongot indították bal szélen, a hosszúnak tűnő labdára Illyés is elindult és rárúgta Menougongra a labdát, ami felpörgött a 16-os előtt érkező Stevicához, aki 16 méterről az üres kapuba fejelt, 1-1.gól
35.percSzakszon hozta fel a labdát középpályán, majd a kaputól 25 méterre lövésre szánta el magát, a lövés a bal kapufa mellé ment, pedig a hosszú oldalon tisztán érkezett Szilágyi.
39.percMenougong ugratta ki Urbint aki labdaátvétel után nem lőtt elsőre, hanem cselezni próbált, miután a beadását már blokkolták.
43.percDancs húzta ki Ur lábát amiért sárgát kapott.sárga lap
44.percVarga Z. kapott sárgát szövegelésért.sárga lap
45.percVége az első félidőnek, ahhoz képest hogy a REAC szerzett vezetést nincs mezőnyfölényben Bőcsön.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
47.percTorma kapott jó labdát a 16-os előtt amit Molnár mellett lőtt a kapu fölé.
48.percREAC kontra után rekontrázott a Bőcs, Lipták keresztlabdájával Menougong lépett be, de lövését blokkolták a védők.
49.percIsmét Menougong indult meg jobb szélen, majd keresztbe emelt ahol Szilágyi érkezett tisztán, aki labdaátvétel után lőtt, Illyés fogta a jobb alsóba tartó lövést.
50.percDobos lőtt 20 méterről a kapu fölé.
55.percElső csere a mérkőzésen Dancs helyett Koós állt be.csere
56.percSzép bőcsi támadás után Stevica labdájával Menougong lépett be a 16-oson belülre, majd 8 méterről kilőtte a jobb kapufát.
57.percREAC szöglet után Menougong hozta ki a labdát, aki Dobos állított meg középpályán, sárga lap.sárga lap
58.percKoós lőtt 18-méterről a kapu fölé.
60.percDobos 20 méteres lövését ütötte ki Szabó Á., majd Varga lövését is kivédte.
63.percLipták szerzett labdát középen, amivel Urbint akarta indítani, de leolvasták a játékot a REAC védői.
65.percSzilágyi helyett Vasas állt be.csere
74.percLipták kapott sárgát.sárga lap
79.percUrbin kapott sárgalapot.sárga lap
80.percStevicát váltja Ondó.csere
82.percREAC támadás után Dobos vezette Szabóra a labdát aki óriási bravúrral védett.
85.percKovács B. kapott sárgát mert fellökte Vasast.sárga lap
88.percVasas kapott sárgát elkésett becsúszásért.sárga lap
89.percTorma bombázott a kapu fölé egy 30 méteres szabadrúgást.
90.percBőcsi támadás után Vasas lőtt alig a jobb kapufa mellé 23 méterről.
91.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Tóth László: - A mezőny legjobb csapata ellen értékes a döntetlen, bár lehetett volna 3 pont is.

Nagy Sándor: - Győzni jöttünk Bőcsre, sajnos nem sikerült a lehetőségeinket kihasználni, reális a döntetlen.