Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 40 néző.
Bőcs KSC: Magyar M. - Tóth Sz., Székely, Orosz A., Pajger - Orosz P. (Dobos D.), Nagy M., Klemm (Végső), Mezei K. - Ternyik (Török Á.), Sramkó. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
Bőcs KSCEger
  Gól: Ternyik, Dobos
  Jók: az egész csapat
55.percKlemm ívelt előre egy labdát, ami szerencsésen pattant át egy védőn Ternyik elé, aki a kimozduló kapus felett a hálóba emelt, 1-0.gól
65.percA bal oldalon Ternyik kapta meg a labdát, majd egy jó beadás után a hosszún érkezett Dobos, aki éles szögből a hálóba gurított, 2-0gól
NYÍRSULI- ÓZD 4:1

Zsiga Gyula: - Nagy küzdelem folyt a pályán és a játék képe alapján a döntetlen talán igazságosabb lett volna,de egy-két játékos remek egyéni megmozdulásának köszönhetően sikerült megnyerni a mérkőzést. A győzelemhez és a NIKE-kupa selejtezőköréből történő tovább jutáshoz csak gratulálni tudok a srácoknak!!