Helyszín: Szolnok, Tiszaligeti Stadion , 200 néző.
Játékvezető: Oláh Gábor (Fehér Gyula, Varga Gábor)
Szolnok: Farkas B. – Nagy Zs., Hegedűs Gy., Hevesi-Tóth (Mile, 67.), Pető (Alex, 61.) – Szélpál (Pisanjuk, 61.), Molnár Z., Czanik, Csehi – Kotula, Farkas K. Vezetőedző: Vágó Attila.
Bőcs KSC: Hamar Zs. – Bokros, Sipos T., Molnár Zs., Ur – Szakszon – Siróczki (Juhász Gy., 90.), Lipták, Lázár N., Vasas V. (Vass L., 68.) – Urbin. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
  Gól: Csehi (42.)Lázár (9.)
  Sárga lap: Hevesi-Tóth (48.), Pisanjuk (68.), Hegedűs (83.)Lipták (54.), Siróczki (73.), Bokros (80.), Lázár (84.)
  Piros lap: Molnár Zs. (53.)
  Jók: Molnár Z., Nagy Zs., Csehiaz egész csapat
9.percUrbin cselezgetett a hazai tizenhatoson belül majd középre adta a labdát Lázárhoz aki 6 méterről a kapu bal oldalába lőtt, 0-1.gól
42.percJobb oldali szolnoki támadás után Kotula passzolta vissza a labdát Farkas K.-hoz aki 10 méteről lőtt, Hamar nagy bravúrral védett de a kipattanó labdát Csehi passzolta az üres kapuba, 1-1.gól
53.percMolnár Zs. szabálytalanul állította meg Kotulát a félpályánál, amiért a játékvezető váratlanul kiállította.piros lap

Vágó Attila: - Elhibáztuk az első mérkőzésünket. Feszülten és idegesen játszottunk. Mindenképp csalódás nekem az eredmény.

Zsiga Gyula: - Minden edző álma, hogy a bemutatkozása alkalmával pontot szerezzen csapatával. Nekem ez most megadatott. Játékosaim mindent kiadtak magukból, még a győzelem is benne volt játékunkban.