Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Fenyvesi Szabolcs (Tóth István, Szalai Dániel)
Bőcs KSC: Hamar - Bokros, Szakszon, Molnár Zs., Ur - Vasas (Vass, 80.), Abdouraman, Lipták, Siróczki (Zsarnai, 62.) - Lázár (Ondó, 46.), Urbin. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
Makó: Czirbus - Szamosszegi, Dálnaki, Tóth I., Puskás - Varga R., Ngalle, Magyar Gy., Bány - Schreiber (Krucsó, 67.), Maróti (Csák, 55.). Vezetőedző: Kolozsvári János.
Bőcs KSCMakó
  Gól: Urbin (63.)
  Sárga lap: Lipták (52.), Abdouraman (71.), Bokros (74.), Ondó (86.), Zsarnai (89.)Szamosszegi (44.), Magyar Gy. (61.), Varga R. (64.), Csák (73.), Tóth I. (81.)
  Jók: Urbin, VasasMagyar Gy., Puskás, Varga R.
1.percMegkezdődött a mérkőzés. A Bőcs sárga, a Makó fehér-fekete szerelésben van.játékvezető
15.percUrbin emelte át jobb szélen a védőjét, majd középre lőtt, a labda kicsit Lázár mögé érkezett, aki estében a kapu mellé tudott csak lőni.
17.percMakói támadás után Maróti fejelte Schreiberhez a labdát, aki kapásból 14 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
31.percBőcsi szabadrúgást játszott meg Vasas kicsiben, majd Urbinhoz került a labda, amit 12 méterről kicsit szélről kapura lőtt, Czirbus bravúrral védett.
32.percHazai támadás során Urbin vette le a kaputól 11 méterre a labdát, majd a jobb szélen érkező Vasashoz passzolt, aki az ütemet kivárva átemelte a kapust, de egy makói védő a gólvonalról mentett.
39.percAbdouramantól szerezte meg a labdát a Makó, amivel Ngalle ment el bal szélen, a középre adott labdát a támadók kétszer is kapufára lőtték, majd végül a bíró állította meg a játékot szabálytalanság miatt.
44.percSzamosszegi kapott sárgalapot.sárga lap
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percFélidőben cserélt a Bőcs, Ondó állt be Lázár helyett.csere
52.percLipták kapott sárgát.sárga lap
55.percMaróti helyett Csák állt be.csere
61.percMagyar vágta fel Abdouramant, sárga.sárga lap
62.percZsarnai váltotta Siróczkit.csere
62.percBőcsi szabadrúgás után Urbin fejelt fölé 6 méterről.
63.percSzakszon indította Urbint, aki tisztán vezette kapura a labdát, majd 15 méterről higgadtan a kapus alatt laposan a hálóba lőtt, 1-0.gól
64.percVarga R. kapott sárgát.sárga lap
67.percSchreiber helyett Krucsó állt be.csere
71.percAbdouraman is besárgult.sárga lap
73.percCsák kapott sárgát reklamálásért.sárga lap
74.percBokros is sárgát kapott.sárga lap
76.percMakói támadás során egy lövés a kapufát találta telibe, a kipattanót újra a kapufára lőtték a vendégek.
77.percAbdouraman a középpályáról ollózva indította Ondót, aki a kapus mellett eltolta a labdát majd elesett.
80.percVass váltja Vasast.csere
81.percTóth I. kapott sárgát szövegelésért.sárga lap
86.percOndó is sárgát kapott mert sípszó után rúgta el a labdát.sárga lap
87.percNgalle jobb oldali beadását Magyar Gy. fejelte 6 méterről a bal kapufa mellé.
89.percZsarnai is besárgult.sárga lap
90.percZsarnai vezette a labdát teljesen üresen, mellette Ondó és Vass tisztán, de egy makói védő beérte és szerelni tudta. A játékvezető ezután le is fújta a mérkőzést.játékvezető

Zsiga Gyula: - Helyzeteink alapján megérdemelt győzelmet arattunk.

Kolozsvári János: - Több helyzetünk van mint a hazai csapatnak, kapufákat rúgunk, mégis pont nélkül távozunk.