Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Szabó Zsolt (Varga Ferenc, Herbály Péter)
Bőcs KSC: Matkó - Almási, Czipó, Molnár Zs., Török A. - Siróczki (Lengyel, 90.), Irhás, Jeney, Szakszon - Urbin (Kóka, 88), Gaál (Varga Z., 53.). Vezetőedző: Tóth László.
Vecsés: Holczer - Máj, Hungler, Kiskapusi, Djeke - Menyhárt (Mészáros T., 74.), Dévai, Csillag, Molnár Z. (Lukács B., 67.) - Faragó, Czipper (Folmer, 65.). Vezetőedző: Pisont István.
Bőcs KSCVecsés
  Gól: Irhás (61.), Siróczki (72.), Varga Z. (88., 90.)Faragó (83.)
  Sárga lap: Török (14.), Jeney (34.), Urbin (78.)Csillag (25.), Kiskapusi (40.), Faragó (53.)
  Jók: Jeney, Urbin, Varga, AlmásiKiskapusi, Csillag, Dévai
61.perc22 mről végzett el szabadrúgást a hazai csapat, amit Irhás nagyerővel lőtt kapura, ami megpattanva a kapu jobb oldalába csapódott, 1-0.gól
72.percVarga húzta meg balszélen, majd középre passzolt, ahol a hosszú oldalon Siróczki érkezett és 2mről a kapuba passzolt, 2-0.gól
83.percGyors vendég labdaszerzés után egy szélről beadott labdát Faragó fejelt 12 méterről a hosszú oldalra, 2-1.gól
88.percTörök bal oldali beadását Varga lőtte átvétel után 10 méterről a kapu jobb oldalába, 3-1.gól
90.percLengyel csereként beszállva iramodott meg a jobb szélen, majd középre passzolt, ahol Varga érkezett és a kapu közepébe helyezett, 4-1.gól

Tóth László: - Szünet utáni jó játékunknak köszönhetően tudtunk a Vecsés fölé kerekedni, de tudjuk jól, hogy nincs 3 gól különbség a két csapat között.

Pisont István: - Nem volt benne a játékban a 4-1, a hazaiak szerencsésebben jöttek ki a találkozóból.