Játékvezető: Bodac Tamás (Agócs János, Szöllősi Ferenc)
Nagykálló: Sándor G. - Márton I., Moldván, Bárány T., Homann - Sándor M., Domokos B., Kovács I. (Márton L., 46.), Szabó M. (Fodor T., 54.) - Drágár, Csernyijenkó (Szabó S., 46.). Vezetőedző: Márton István.
Bőcs KSC: Matkó – Sikorszki (Szakszon, 55.), Martis, Molnár, Török (Hegedűs, 67.), Siróczki (Dani, 55.), Irhás, Lipták, Vass, Urbin, Fekete. Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Szabó M. (46.), Drágár (73.)Lipták (26.), Molnár Zs. (59.), Fekete (80.)
  Sárga lap: Homann (85.)Vass (65.)
  Piros lap: Irhás (73.)
  Jók: Szabó M., DrágárUrbin
26.percSiróczki passzolt jobb szélre Liptáknak, aki az alapvonalnál egy csel után 12 mről kilőtte a rövid alsó sarkot, 0-1.gól
46.percTöbb vendég eladott labda után Szabó M. hez került a labda aki igazítás nélkül 18 mről a jobb alsó sarokba bombázott, 1-1.gól
59.percA büntetőterületen belül Urbint buktatták, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Molnár Zs. biztosan lőtt a bal felső sarokba, 1-2.gól
65.percVass ért kézzel a labdához a 16-oson belül. A megítélt 11-est Márton lőtte gyengén középre, amit Matkó bravúrosan lábbal védett.
73.percIrhás szabálytalankodott a büntetőterületen belül, amiért a játékvezető újra büntetőt ítélt, majd második sárgalappal kiállította a vétkest.piros lap
73.percA megítélt 11-est Drágár lőtte a jobb alsó sarokba, 2-2.gól
80.percDani passzolt a 16-oson belül Fekete elé, aki 8 mről a bal alsó sarokba lőtt, 2-3.gól

Márton István: - Jól és fegyelmezetten küzdöttünk, kétszer álltunk fel vesztes állásból, nem érdemeltünk vereséget.

Tóth László: - Mi nem érdemeltük meg a továbbjutást, de a futball már csak ilyen. A kiállítást követően rádöbbentünk arra, hogy ki is eshetünk és tartalék energiáinkat összeszedve sikerült nyernünk.