Játékvezető: Varga László (Kelemen Attila, Fehér Gyula)
Putnok: Regős S. - Boczki, Nagy Cs., Márkus, Szabó S. - Bányász, Sipos, Deák, Füleki (Darai, 81.) - Lázár (Polyák, 67.), Sápi (Pál S., 57.). Vezetőedző: Koszta Péter.
Bőcs KSC: Matkó (Balázs F., 66.) - Sikorszki (Szakszon, 46.), Vágó, Molnár, Török (Vass, 60.), Siróczki, Hegedűs, Lipták, Fekete - Urbin, Dani. Vezetőedző: Tóth László.
PutnokBőcs KSC
  Gól: Lázár (20., 60.), Füleki (25.), Bányász (65.), Pál (79., 88.)Urbin (15.), Dani (43.)
  Sárga lap: Hegedűs (10.), Fekete (69.)
  Jók: az egész csapatsenki
15.percBal oldalról Török lőtt a büntetőterületen belülre nagyerővel, ahol Urbin kapásból 7 mről a kapu jobb oldalába helyezte a játékszert, 0-1.gól
20.percHazai támadás után Lázár lőtt kapura, 16 mről a lövése egy vendég játokosról bal oldali sorakba hullott, 1-1.gól
25.percFüleki 12 méteres lövése a kapus keze között csúszott be a hosszú sarokba, 2-1.gól
43.percFekete 25 méteres szabadrúgása a jobb kapufáról pattant ki, amit Dani 10 mről kapásból a kapu jobb sarkába lőtt, 2-2.gól
60.percTörök próbált felmenteni 20 mre a kaputól a lövése Lázárról a kapu jobb oldalába pattant, 3-2.gól
65.percBányász forgolódott a 16 os vonala előtt, első lövése visszapattant hozzá, második próbálkozása a kapu bal oldalába ment, 4-2.gól
79.percA 16-os bal sarkánál Pál vette vissza a labdát egy csel után majd a bal felső sarokba bombázott, 5-2.gól
88.percJobb oldali beadás után Pál fejelt 8 mről a bal felső sarokba, 6-2.gól

Koszta Péter: - Helyenként sziporkázó játékkal legyőztük NBII.-es ellenfelünket és ezzel bejutottunk a legjobb 32 közé. Reméljük NBI.-es ellenfelet kapunk.

Tóth László: - Ha lenne olyan rovat, hogy rossz, rosszabb, legrosszabb, akkor könnyen tudnék nyilatkozni a mérkőzésről. Gratulálok a Putnoknak.