Játékvezető: Sándor Csaba (Tóth István, Hadházi László)
Bőcs KSC: Hamar - Bokros, Sipos, Rubint, Ur - Lázár, Lipták (Molnár Zs., 68.), Bakos (Siróczki, 46.) - Ondó (Zsarnai, 46.), Jeremiás, Hajdu. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
Orosháza: Molnár F. - Kerekes, Futaki, Balogh, Szabó N. - Retek, Kerepeczki, Ács (Juhász N., 83.), Petneházi - Baranyai (Buza, 76.), Szabó T. (Pálinkó, 87.) Vezetőedző: Kvasznovszky József.
  Gól: Jeremiás (67.)Kerepeczki (49.), Szabó T. (56.)
  Sárga lap: Lipták (49.), Rubint (62.), Sipos (77.), Molnár Zs. (79.)Baranyai (8.)
  Piros lap: Ur (93.)
  Jók: Jeremiás, SiposFutaki, Kerepeczki, Petneházi, Baranyai, Szabó T.
1.percMegkezdődött a mérkőzés, a Bőcs hozta játékba a labdát.játékvezető
6.percBaranyai kapott jó labdát bal szélen a 16-oson belülre, azonban kézzel tolta meg a játékszert, amit a játékvezető is jelzett.
7.percA jobb összekötő helyéről visszatett labdát, Petneházi lőtt kapásból a jobb sarok irányába. A labda a kapufáról pattant ki.
8.percBaranyai kapott sárgát, mivel hátulról felvágta Rubintot.sárga lap
12.percBokros jobb oldali beadását Lázár lőtte 15 méterről kapásból a bal kapufa mellé.
13.percHajdu szerzett labdát a jobb szélen, majd visszapasszolt Jeremiáshoz, aki átvétel után lőtt. Lövését a vendég védők blokkolták.
15.percBaranyai jobb oldali bepasszát, Szabó T. pörgette a rövid kapufa mellé.
19.percRetek szánta el lövésre magát 18 méterről. Lövése azonban gyengén a jobb kapufa mellé gurult.
28.percSipos szerelt becsúszva Baranyai elől szögletre. A sarokrúgás után tisztáztak a bőcsi védők.
30.percPetneházi 35 méteres szabadrúgását tolta szögletre Hamar.
37.percOrosházi szöglet után Szabó T. csúsztatta meg a hosszúra a labdát, ahol Balogh tisztán fejelt a kapu fölé.
38.percVendég kontra után Retek bal oldali beadását Baranyai lőtte 8 méterről kapásból a bal kapufa mellé.
42.percKerepeczki beadását Retek kapásból lőtte el 8 méterről Hamar kezébe.
43.percEgy jobb oldali beadás szállt át a hosszú oldalra, amit Baranyai egy igazítás után a felső lécre bombázott.
45.percVége az első félidőnek, a vendég Orosházának voltak nagyobb lehetőségei.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percOndót váltotta Zsarnai, Bakost Siróczki.csere
48.percUr kapott sárgát miután kézzel ért a labdába a 16-oson belül, büntető.sárga lap
49.percA megítélt büntetőt Kerepeczki lőtte a bal felső sarokba, 0-1.gól
49.percLipták kapott sárgát szövegelésért.sárga lap
56.percEgy előrevágott labdára Hamar és Sipos indult meg, majd összeütköztek így az érkező Szabó T. senkit sem zavartatva tudta a kapuba lőni a labdát, 0-2.gól
58.percOrosházi támadás után Szabó T. lőtt 17 méterről a kapu fölé.
62.percRubint vágta fel a vendégek támadóját, sárgalap.sárga lap
67.percJeremiás lőtt 26 méterről óriási gólt a jobb felső sarokba, 1-2.gól
68.percMolnár Zs. állt be Lipták helyett.csere
76.percBaranyai helyett Buza állt be.csere
77.percSipos kapott sárgalapot.sárga lap
79.percMolnár Zs. is besárgult.sárga lap
83.percJuhász N. állt be Ács helyett.csere
87.percSzabó T. helyett Pálinkó állt be a vendégeknél.csere
90.percVége a mérkőzésnek, nyert az Orosháza.játékvezető
93.percLefújás után Ur kapott piros lapot, a játékvezető megsértéséért.piros lap

Zsiga Gyula: - Számomra érthetetlen, hogy a játékvezető a mérkőzés folyamán a múlt évi barcikai bajnokival példálózik. Nem játszottunk jól, az első félidő alapján az Orosháza talán jobban is játszott, de ha bombaformában játszunk, akkor sem nyertünk volna ilyen játékvezetés mellett.

Kvasznovszky József: - A helyzetek és a mutatott játék alapján úgy érzem jogosan és magabiztosan nyertünk.