Játékvezető: Fenyvesi Szabolcs (Butkai Zsolt, Varga Gábor)
Bőcs KSC: Hamar - Bokros, Sipos, Rubint, Molnár Zs. - Katona - Jeremiás (Krajncz, 73.), Müller, Bakos, Hajdu (Varga Z., 73.) - Etogo. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
Békéscsaba: Máthé - Oláh G., Csiszár, Makra, Horváth T. - Saracutu, Bogdán - Szélpál (Csák, 59.), Pozsár, Bernáth (Olteanu, 59.) - Balázs J. (Berki, 77.). Vezetőedző: Pásztor József.
  Gól: Hajdu Zs. (18.)Bogdán (70.)
  Sárga lap: Sipos (15.), Bokros (33.), Müller (63.)Pozsár (29.), Bogdán (66.), Oláh G. (77.), Horváth T. (79.)
  Piros lap: Bakos (52.)Olteanu (85.)
  Jók: Rubint, Katona, Hajdu, BokrosMáthé, Makra, Saracutu, Bogdán
18.percCsiszár rossz passza után, Hajdu lépett ki a 16-os közepénél és 14 méterről a kapu bal alsó sarkába helyezett, 1-0.gól
52.percBakos lépett rá Saracutura, amiért kapásból piros lapot kapott.piros lap
70.percA 16-oson belül Bogdán elé fejelte Balázs a labdát, aki 9 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 1-1.gól
78.percOláh lökte el Etogot a 16-oson belül, amiért 11-est ítélt a játékvezető. A megítélt büntetőt a sértett a jobb alsó sarok felé lőtte, amit Máthé bravúrral védett.
85.percMüllert rúgta fel hátulról Olteanu, akit a játékvezető rögtön kiállított.piros lap

Zsiga Gyula: - Küzdeni tudásból játékosaim jelesre vizsgáztak, úgy érzem a játék összképe alapján győzelmet érdemeltünk volna, de sajnos, aki nem tudja a 11-est berúgni, annak minden mérkőzés nyögvenyelős lesz.

Pásztor József: - Elkerülhető gólt kaptunk, és sokat kivett belőlünk, hogy menni kellett az eredmény után.